Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone boltban Vodafone 858...

Vodafone boltban Vodafone 858 Smarthoz egy 1 GB-s memóriakártya mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
(gondolom drágább, mintha neten keresztül venném vmilyen oldalon... vagy nem?)
2011. szept. 10. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
miért pont vodafone boltban? bármelyik elektronikai üzletben lehet venni micro SD kártyát, bár lehet, hogy 1 GB-osat már nem is árulnak
2011. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lényegében nekem a minél kisebb lenne a jó... csak zenét akarok rátenni, abból se sokat, így nem is akarok rá túl sok pénzt kiadni.

ha bemegyek bármilyen elektronikai boltba, akk ott tudni fogják, milyen kell bele? (pl. régi telefonomé nem jó.)

2011. szept. 11. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:
tudni fogják, milyen kell bele, te is tudnád, ha elolvastad volna a leírását - micro SD kártya kell bele, ami jelenleg a legelterjedtebb memóriakártya...a zene viszonylag sok helyet foglal, egy 4 GB-os kártyát 2000 Ft alatt meg lehet venni (szerintem kisebbet nem is nagyon árulnak már), de mivel a telefon 32 GB-ot is elbír én a helyedben vennék bele egy 8 GB-osat minimum, az is 3200 körül van
2011. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!