Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230. omon csináltam...

Samsung s5230. omon csináltam szoftverfrissitést és nem kapcsol be a telefon bővebb lent?

Figyelt kérdés
KI irta a frissitő program hogy flash error és a telefont onnantol kezdve nem tudtam bekapcsolni semmit nem lehet vele ha töltőre dugom aztse jelzi semmire nem reagál mit lehet vele csinálni ? szervizbe is meg lehet oldani akkor itt is csak találok rá valamit :) ?
2011. szept. 11. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Elaltattad , egy csomoszor kiirtam ,hohy otthon ne ! a szervizben gyári cucokkal csinálják meg szervizboxxal ! El kell vinned szervizbe ...
2011. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel csináltad meg ?
2011. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Multiloaderel csinaltam..... Hogy erted hogy elaltattam ????? Am arra vagyok.kivancsi.hogy hogy kell ithon megcsinalni !!!! Nem alaktresz hiba hanem szoftver aztmeg ugyanugy gepel meglehet csinqlni gondolom.en helyesirase sry telorol vok
2011. szept. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!