Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon töltésnél ez lehetséges?

Telefon töltésnél ez lehetséges?

Figyelt kérdés

A telefonom nem konnektorból hanem számítógépről szoktam tölteni az aksiját,lehetséges az hogy azért nem bírja sokáig és hamar lemerül mert gépről töltöm és így nem olyan jó az áram amit kap vagy nem is tudom hogy írjam mint amikor normálisan konnektorból tölteném?Sony Ericsson x10 miniről van szó.

Vélemények?


2011. szept. 11. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__2191281-xperia-x10-mini-pro-nektek-mennyi-ido-alatt-merul-le


Szokj hozzá. Az okostelefonok többsége nem bírja sokáig.

2011. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy azért merül le nekem gyorsan mert szinte minden nap hallgatom rajta a zenét 2-3 órán keresztül is.... most rendeltem egy mp3 lejátszót hogy akkor legalább ezzel a zene hallgatással ne merítsem a telefon aksiját....
2011. szept. 11. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez se egy rossz megoldás a problémára.
2011. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!