Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson xperia x10 mini pro készülékem,amit áprilisban vásároltam.Pár hónap elteltével,egyszer csak nem lehetett feltölteni,és nem tudtam hogy az akkumlátorral vagy a töltövel van-e gond.Elküldtük szervizbe,mert garanciális termék volt.Amikor 2hét múlva visszakaptam a telefont,a garanciát megtagadták.olyan indokkal hogy a telefont vki külsöleg megpiszkálta.Nem tudom mit csináljak úgyanis a havi számla továbbra többe fog kerülni,mivel a készülék megvásárlásakor csomagot váltottunk,hogy olcsóbb legyen a mobil.segitsetek!
2011. szept. 11. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
honnan vetted? Gyári garanciás?
2011. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a telenorban vettem.és igen,gyári garanciás.2 évig,de a telefonom csak 5 hónapos.
2011. szept. 11. 20:37
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Mit csináltál a telefonnal, ami miatt a garanciát megvonták? Ok nélkül nem vonják meg.
2011. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!