Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3Gs-t vagy valami...

Iphone 3Gs-t vagy valami Androidos telefont vegyek? Esetleg szóba jöhet a WP7?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, hogy elég jutányos áron, kb 50 ezer forintért tudnék egy még garanciális Iphone 3gs-t vásárolni.Esetleg nézzek valami Androidos cucc után?Esetleg a Windows Phone 7?

Egy telefontípust és egy körülbelüli árat is fűzzetek hozzá kérlek.

Jelenleg Samsung Galaxy 3-at használok.


2011. szept. 11. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen androidosat vennék.
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen kategóriában a Windows Phone-t ajánlanám, azon belül az Omnia vagy az Optimus 7-t. Omnia 7-ből a 16Gb-os 60k, a 8 50k, Optimus 7 16Gb ~55k. Nekem az Omnia SAMOLED, jobb fényképező és az elegánsabb kivitel miatt jobban bejön. Ha androidos, akkor új Defy vagy használt Desire, de inkább Galaxy S (ezekre kicsit vadászni kell ilyen áron). Wave 2 nagyon erős multimédiában, és csak 45k, de bada-s. 3GS-t nem vennék a kijelzőfelbontás miatt, meg mert régi modell, gyengécske a kamerája a mostani készülékekhez képest, de ha nem zavarnak ezek, akkor jailbreak-kel élvezet lesz azt is használni ;)
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
előzővel 1-et értek!
2011. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én igazából zenehallgatásra, netezésre és játékra használom a telefont, ezért is szeretnék újat.Az iphone-os böngészésről csak jót hallottam, de egy erősebb androidos készüléket is szemügyre kéne vennem ilyen szempontból.
2011. szept. 11. 21:22
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a WP 7-ről szinte semmit nem tudok,de nem zárkózom el előle, már csak a jobb árak és az első blikkre többségében minőségi hardver miatt sem.
2011. szept. 11. 21:23
 6/16 bp1985 ***** válasza:
Ha játékra kell, akkor vegyél egy psp-t, vagy ájfont.
2011. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
psp nem kell, annyira nem vagyok megszállott.Csak net,zene és néha kis játék.
2011. szept. 11. 22:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen androidost kellene venned.Azokat nem évente hanem szinte hetente lehet frissíteni.Főzött romokkal meg eléggé erősek tudnak lenni.Ha szereted az új futurisztikus dolgokat akkor egy LG Optimus 3D , ha szereted az egyszerű telefonokat de inkább a teljesítménye a lényeg akkor egy Samsung GS2 vagy a tegrás Optimus 2x.
2011. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 3GS-en nagyon sok játék elfut még. Nem azt kell nézni, hogy milyen processzor meg memória van benne hanem, hogy sokkal jobban vannak optimalizálva a játékok, mint az Androidnál. Ott nem tudják olyan mértékig optimalizálni mivel több féle HW-re és kijelzőméretre kell elkészíteni.

Látom, hogy pl egy erősebb Androidos telefon "izzad" egy játékkal és a 3GS meg simábban viszi.


Ilyen árban nem kapsz másik ilyen telefont. Az tuti.

Az 50-60e-es Androidos telefonok max a kijelzőben jobbak, meg lehet nagyobb bennük a processzor órajele csak éppen a rendszer nincs optimalizálva így hiába ez az előny elveszik főleg egy komolyabb játéknál.

2011. szept. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:43

Te elég nagy hülyeséget írtál. Hetente frissíteni??

Pont az android az amit nem lehet csak akkor frissíteni, hogy ha a gyártó elkészíti hozzá a frissítést. És egyik gyártó sem erről híres.

A főzött romoknak meg mindig van valami nyűgjük.

Tudod van olyan (elég sok ember) aki nem ért hozzá és sokan csak használni szeretnék a telefont, nem romokkal szenvedni.


Tudom 20 évesen még nagy öröm, hogy egyedi a rendszer meg lehet mókolni a sok hülyeséggel, de aki használni akarja a telefont és nem ért hozzá az ezzel nem sokra megy.


Annak inkább egy iPhone.

2011. szept. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!