Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az xperia...

Mi a véleményetek az xperia mini-ről?

Figyelt kérdés

Nem az x10re gondolok,ezt leszögezném az elején!!

olvastam miket tud,de tapasztalatokra lennék kiváncsi.

mennyire vastag?nem tul "kényelmetlen" a lapos telefonok után?


a galaxy gio tetszett eddig,mert kerek,lapos,de a sony tudásra sokkal jobb.


2011. szept. 12. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
én a helyedben x10 mini, x10 mini pro, xperia mini-t nem vennék. vagy vegyél egy X10-est, avyg vegyél egy sokkal jobb SE mondjuk Arc vagy Neo Play Duo Ray.... stb... szóval nekem ezek nem jönnek be. az X8 még elfogadható
2011. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt szeretnék,csak leirtam h eddig mit szerettem volna,de xperia mini lesz,feltéve ha a vodáéknál is bejön,prot nem akarok...csak az van még náluk.
2011. szept. 12. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"az X8 még elfogadható"


Az új xperia mini pedig ami sokkal jobb, az nem...


Nyugodtan vegyél xperia mini-t, nem vastag, a mini pro az vastagnak mondható a fizikai billentyűzet miatt.

2011. szept. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolso,esetleg tapasztalat,használat közben?nem fura hogy annyira lent van a középső gomb?
2011. szept. 13. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
egyébként meg az mini kb annyit tud mint az összes többi, csak kisebb, szóval szerintem nem kell a nagyobbak felé terelni, bár nem tudom a mini mennyibe kerül, nekem nagy x10i-m van. aki x8-at ajánlott, annak üzenem, hogy lassabb...
2011. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Xperia Mini szerintem jó választás. Főleg, ha megnézzük a körülményeket, tudniillik, hogy feltehetően a kérdező nem 100 ezres telefonban gondolkodik, a többi (Neo, Arc stb) pedig abban a nagyságrendben mozog árban, és bár azok is jó telefonok, de az már egy magasabb kategória. Szóval én úgy vélem, hogy így 50 körül a Mini a legjobb. Méretben valamivel nagyobb, mint az X10 minik, a kijelzője legalábbis mindenképpen mivel az elődök 2,55 coljához képest ez 3 colos, amit kezelni is jóval kényelmesebb, ráadásul így a hardvert sem kell úgy összezsúfolni benne, hogy olyan kis bumszli legyen, szerintem kellemesen kézreáll.

X8-at nem érdemes egy lapon említeni vele, az egy régi modell, és hardverét tekintve sokkal gyengébb, arról nem is beszélve, hogy míg a Mini már eleve a legújabb Androiddal van, sőt még jönnek majd rá frissítések még, addig az X8-hoz csak a meglehetősen elavult 2.1-es verzió van hivatalosan, annál újabbat max főzött romot tudsz rátenni.

2011. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A Mini elnevezés csalóka, mert a kijelző mérete nem az elődmodellnek számító X10 Mini ágról jött, hanem sokkal inkább az X8 felől ami szerintem az ilyen okostelefonok esetében az alsó küszöb.


Ellenben egy elég erős vas hajtja, szóval amolyan "kicsi a bors de erős" körülmény áll fenn! :)

2011. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én már pár hete egy mini-t használok és eddig csak jók voltak a tapasztalatok. Mondjuk hozzáteszem, az elején furcsa volt ez a nagyon pici méret, de megszokja az ember és utána totál kézre áll! Nekem nem zavaró hogy lent van a gomb, meg a nyomáspont miatt annyira nem is érzed! Nagyon gyors a telefon, kényelmes a menü, jó a kezelőfelület a négy sarkában. Szóval szerintem nyugodtan vedd meg. Ebben a kategóriában a mini a legjobb, nincs nagyon vetélytársa. Vagy ha van akkor azok sokkal kevesebbet tudnak vagy bumszlik...!
2011. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én giot használok, nincs vele semmi baj, de nem állítanám, hogy sokkal gyorsabb volna, mint mondjuk az x8 vagy az x10, hiába van benne 800-as proci. :(

De cimborám most vett egy xperia minit, amiben már 1GHz-es a processzor hajtja az androidot. Persze elkönyörögtem tőle, egy próba erejéig. :)

Fotózásra meg Angry birdsre használtam a telóját, és a játék pl nem akadt rajta -életemben először játszottam úgy az Angry birds-el, hogy nem akadt :D - és hát a fényképezőgéphez jár vaku, amit én nagyon hiányolok a gioról, meg persze nem elhanyagolható, hogy a miniben már 5megás kamera van. Nekem nem volt kényelmetlen a fogása, pedig a gio elég lapos. :)

2011. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolso:)
2011. okt. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!