Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldhatnám meg androidos...

Hogyan oldhatnám meg androidos telón? (partícionálás, multi-touch beállítás)

Figyelt kérdés

ZTE Blade és Vodafone 858

enyém, és ismerősöm telója, ha kifejezetten ezekre tudja valaki a választ jó, ha minden telón ugyan az akkor meg mindegy :)


Tehát, vettem egy 8 GB-s SD kártyát, amiből kb. 4 GB-t a telefon alap memóriájába / ROM-ként akarom tenni, hogy gyorsabb legyen.


másik: eddig csak Vodafone 858-on láttam, hogy nicns multi-touch alapból, de tesztvideóban van... Ha ennek a beállítását tudjátok, ez is érdekelne (ha ZTE-hez is tudjátok az is érdekelne, nehogy egy szervíz / valami után elállítsa valaki).


Köszi előre is, és bocs a sok szövegér :D


2011. szept. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Öööö... a RAMtól gyors egy gép, nem a ROMtól. A ROMból (ami ugye Read-only Memory-t jelent vagyis csak olvasható memóriát) csak beolvassa a fájlokat, pl az oprendszer fájljait az indításhoz. A ROMhoz pedig hozzácsapni nem tudsz. Ha maga a kijelzője nem támogatja a multi-touch-ot akkor nincs az az isten amivel te felpakolod rá. :) És ez az összes telefonra érvényes.
2011. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WTB EDIT: Igazából így is helyes, de az eredeti mondat az lett volna hogy: "A RAMhoz pedig hozzácsapni nem tudsz." Bár ez a ROMra is igaz.
2011. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz válaszolni vagy nem tudod akkor minek írkálsz hülyeségeket?


mobilarena.hu megfelelő topicok.

Miért ilyen analfabéta oldalon kérdezel, google-t nem szoktad használni?

2011. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

google-t próbáltam, de nem ad ki semmi értelmeset (igazából még csak értelmetlent sem)


igen, RAM-ra gondoltam, és lehet hozzátenni, mert olvastam valahol, csak nemvolt részletezve.


Multitouch (mint elmlítettem: "tesztvideóban van"), tehát bemutatták hogy van, de valamiért elvileg a vodafone szoftverileg lebutította a készüléket, így (mindegy hogy hardverileg elérhető), de így nem, ezért kérdeztem, hogyan lehet aktiválni.

2011. szept. 12. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

A google nem adott találatot??? LOL

ZTE Blade az első találat a telefon topikja.

2011. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!