Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fehér Samsung Galaxy SII...

A fehér Samsung Galaxy SII "nőies" szín?

Figyelt kérdés
Öcsémnek szeretnék 16. születésnapjára egy fehér SGSII-t venni mert az én feketém tetszik neki, de a mostani telefonja fehér és tetszik neki (Vivaz). Szerintetek illik egy fiúhoz a fehér telefon?
2011. szept. 13. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább nőies a fehér. Feketét vegyél a kisöcsinek :-)
2011. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lennél az én nővérem? x)
2011. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy valaki írni fogja, kicsit egósnak/magamutogatónak tűnhet a kérdés hogy "húmennyipénzevan biztos este a sarkon áll" még mielőtt valaki kérdezné sokat fektettem be helyekre, most 27 éves vagyok, ezért telik rá. Rendben akkor lehet hogy az lesz hogy veszek egy fehéret magamnak és a feketét öcsinek adom de lehet hogy mégis veszek neki egy új feketét. Köszi a válaszokat, zöld ment nektek
2011. szept. 13. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél nyugodtan fehéret, miért lenne nőies szín?

Rózsaszín már tényleg nőies lenne, de a fehér nem hiszem.

2011. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fehér teljesen unisex szín, mellesleg egy telefon szerintem szebb fehérben.
2011. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet egyáltalán fehéret kapni Magyarországon?
2011. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg őt hogy milyet akar,már ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy meglepetés legyen
2011. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap lesz neki a születésnapja, mindjárt indulok a telefonért BP-re, úgy döntöttem hogy feketét veszek neki, de mindenkinek köszönöm a választ, zöldet kaptatok!
2011. szept. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!