Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DOODLE JUMP-ot le lehet...

DOODLE JUMP-ot le lehet tölteni NEM érintőképernyős telefonra is?

Figyelt kérdés

Gondolok én itt 128*160-as telefon képernyőre, ami nem érintős telefon (Sony Ericsson W205)



Köszi előre is a válaszokat!!!


2011. szept. 13. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet,van javás verziója is, de hogy az említett felbontást támogatja-e, nem tudom, de valószínűleg nem,mert hát nem mostanában volt divat.
2011. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

miaz, hogy nem divatos mostanság?? azrét , mert majdnem mindenki érintőképernyős biszbaszokat vesz, még vannak új sima telefonok is, meg van, akinek a régi is megfelel, divatból nem cseréli le... :| :S


amúgy köszi, de nem tudom, hol nézzem meg még... mert én úgy általánosságban nem találok letölthető verziót!!! :/

amúgy én láttam "sima" telefonon játszani fiúkat ezzel a játékkal... és nem érintőse van...

2011. szept. 13. 20:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmivel akarsz játszani, akkor bizony "bizbasz" érintöset kell venned.


A régi gombosokon játsz csak snake-el.

2011. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

most ezzel azt akarod mondani, hogy a nem érintőképernyős az sz.r??? mert akkor közlöm,hogy egyáltalán nem az...

amúgy meg tuti biztosan az egyik ostálytársam is játszott vele NEM érintősön (pedig orvosgyerek, és érdekes,mégis megfelel neki a "sima" telefon)!!!


érintőképernyősért meg nem fogok adni annyi pénzt, tökéletes a 2 éves telefonom. havi 20.000,- -ból nehezen fogok venni új telefont... -.-

2011. szept. 14. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez van... Én az életben nem vennék régi gombosat az biztos... Tudásban évekkel elmaradnak az érintösek mögött... Az ilyen játékokkal meg akár tetszik akár nem, nehezen fogsz játszani olyanon.


Majd gondolj bele, hogy lehet jobban járnál ha nem makacskodnál a régi vacak mellett csak mert "jajj régóta megvan nekem ez is nagyon jó"... :)

2011. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Én az életben nem vennék régi gombosat az biztos... Tudásban évekkel elmaradnak az érintösek mögött..."

- szerintem egy telefon azért van, hogy telefonálj vele. nem azért, hogy internetezni tudjál (ráérek én du. is)! meg fotózgatni a "régivel" is lehet, meg van fényképezőgép is, amivel tényleg lehet szép fényképeket készíteni. sms-t megint csak lehet küldeni hagyományos telefonnal is, illetve ha nagyon szeretném, zenét is tudok rátenni. de arra meg kitalálták az mp3-at és társait - ennek kifejezetten örülök, hogy van, mert még utolsó ajándékomnak ezt kaphattam apukámtól



"lehet jobban járnál ha nem makacskodnál a régi vacak mellett csak mert "jajj régóta megvan nekem ez is nagyon jó"... :) "

- nem makacskodok, hogy jajj, régóta megvan és nagyon jó, csupán nem vagyok hajlandó 20.000,- meg 50.000,- és még ne is említsem milyen áron lévő telefont venni! lesz majd idő, amikor már CSAK érintőképernyős telefonokat fognak szinte árulni olyan árakon, hogy "utánad dobják". de nekem nem ér több tízezer forintot! annyival meg nem tudnak többet... csak annyi, hogy nincs gomb rajta és az ujjaddal sikálod, ez aztán szerintem is sokkal fejlettebb dolog!!! -.-

2011. szept. 14. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem foglak gyözködni... látom, hogy nagyon makacs vagy.. mintha direkt elmaradott akarnál lenni, mert azt hiszed, hogy az érintös telefonok a sátán találmányai..


Egyébként pedig az elsö bekezdésed elég hibás, hiszen persze igaz, minden ilyesmire találhatunk eszközt, mint az mp3 lejátszó, fényképezögép, stb, de azért én inkább hordom ezeket mind egy kis telefonban a zsebemben, minthogy egy táskába pakolva külön külön vigyem magammal :)


De megértem, hogy vannak hozzád hasonló emberek, akik nem szeretnek lépni a korral.

2011. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"mintha direkt elmaradott akarnál lenni, mert azt hiszed, hogy az érintös telefonok a sátán találmányai.."

- nem, egy cseppet sem hiszem ezt... de most csak azért nem fogok venni egy új telefont,hogy divatosabb legyek, hogy ilyennel nyomom. nem rosszak, nem azt mondom, de amíg okés az enyém, feleslegesen nem akarok újat venni. különben az én telefonomon is lehet hallgatni zenét, lehet fotózni, lehet videót készíteni, és lehet facebookozni is... csak nem érintős, csupán csak kitolós...

és én nem elzárkózni akarok, és nem "nem szeretnék lépni a korral", csak úgy,hogy egyedül nevel anyukám , és az árvaságitól sem dobom hanyatt magam, így összesen 20.000 ft jut egy hónapra és még nem fizettem iskolamenzát, meg osztálypénzt és még nem is ettem, nem gondolom úgy, hogy pont egy érintőképernyős telefon hiányzok az életemből - inkább egy apuka...


Egyébként pedig az elsö bekezdésed elég hibás, hiszen persze igaz, minden ilyesmire találhatunk eszközt, mint az mp3 lejátszó, fényképezögép, stb, de azért én inkább hordom ezeket mind egy kis telefonban a zsebemben, minthogy egy táskába pakolva külön külön vigyem magammal :)


De megértem, hogy vannak hozzád hasonló emberek, akik nem szeretnek lépni a korral.

2011. szept. 14. 21:04
 9/14 A kérdező kommentje:
az utolsó 2 bekezdés benn maradt...
2011. szept. 14. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább nem szánok több energiát erre a kérdésre... Láthatólag nem érted, amit írok :(
2011. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!