Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DOODLE JUMP-ot le lehet...

DOODLE JUMP-ot le lehet tölteni NEM érintőképernyős telefonra is?

Figyelt kérdés

Gondolok én itt 128*160-as telefon képernyőre, ami nem érintős telefon (Sony Ericsson W205)



Köszi előre is a válaszokat!!!


2011. szept. 13. 17:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

de, én értem, hogy mit mondasz: a nem érintőképernyős telefonok manapság a menők, meg többet is tudnak (ezzel mondjuk nem feltétlen értek egyet), meg sokkal jobbak. és hogy én hülye vagyok, mert itt izélok, hogy nem akarok érintősset.

különben te sem akarod megérteni, hogy mit mondok... én teljességgel értem. te érintős párti vagy , szerinted sokkal szupibb, mint a sima. szóval te is csak elbeszélsz mellettem



különben meg LEHET LETÖLTENI ilyen "sza.rra" is doodle jump-ot, spanyol és olasz nyelvűt. és lőni a középső gombbal tudsz, mint ahogy én is említettem, illetve a jobbra-balra kurzorokkal tudsz haladni. szóval ennyit erről, hogy nem lehet!!! igaz 172*220-as képernyőméretre (és az érintős nem ekkora képernyőméretű) !


ha nem hiszitek, nézzétek meg:

[link]


itt megtalálható csomó telefonra. szóval ennyit a fi.kázásotokról!!!

2011. szept. 15. 06:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen élelehet tolteni ird be a telefon rendszerenek nevet pontosan (nemtom mi a pontos oprendszere a telodnak :SS) de pl .: Symbian 9,4 Doodle jump dowland (beirod google be) es ott meglessz :)
2011. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miaz hogy sz*r erintos telot kell vened ahoz hogvy ienenn jatsz lkegujabb androidos telefonokon android marjeten elso jatekok kozott van doodle jumop meg droid jump -.-
2011. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

honnan lehet megtudni,hogy milyen oprendszer száma van a telómank?

amúgy az utolsó írásodat nem értem, bocsi... :S

2011. szept. 17. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!