Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki látott már Motorola Defy-t,...

Ki látott már Motorola Defy-t, és Samsung Galaxy S-et is élőben?

Figyelt kérdés

Mennyivel szebb a Samunak a kijelzője?Nagy a különbség?

előre is köszi!


2011. szept. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Én S-et láttam. Nekem nagyon tetszik, szép is szerintem. Ha vásárláson gondolkozol az S-t ajánlom. Kivéve ha nem "dobálod" :)
2011. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
hát ha összekéne hasonlítani a kijelzőjét, akkor a defy-nek jobb, de csak azért, mert az kisebb, és a felbontás meg ha jól gondolom ugyanakkora mind2nél. ha venni akarsz, akkor igazából nem tudom melyik legyen. az s-nek a kamera elmaradottabb(nincs pl fotófény) meg nem annyira masszív, így a defy kihangosítva pl jobban szól. tehát multimédiás szempontból kicsivel jobb a defy, másban meg az s.
2011. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem DEFY van, barátnőmnek Galaxy S.

DEFY kissebb, és a pixelfelbontása is nagyobb (480×854 a DEFY-é, az S-é 480×800). Kissebb képernyő, nagyobb felbontás => szebb kijelző.

2011. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, a nagyobb DPI szám szebb képet eredményezhet, viszont az SGS-meg super amoled-es kijelző, ami még ma is szépnek számít, persze az SGS2-é még szebb.
2011. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
PPI, DPI egérnél van.
2011. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a világ legszebb kijelző tipusa most a SUPER HD AMOLED

Galaxy Note-nak van olyan

2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18:53


Biztos?

Úgy emlékszem monitoroknál és tv-knél is DPI-t szoktam látni, de akkor lehet rosszul emlékszem.

2011. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

PPI = Pixel Per Inch

DPI = Dot Per Inch

Hááát.. Lehet h DPI-t láttál és én voltam a hülye, de az is lehet h mind2 helyes :D Nemtudom majd csak jön valami nagyokos megmondja. :D

2011. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem defym van, egyik isminek samu. igaz, csak kevés ideig volt a kezemben, de mintha az övé egy fokkal szebb lenne. bár elég zsíros volt a kijelző... :)

meg ugye az nagyobb is.

én nagyon szeretem a defyt, jó, hogy nem kell rá úgy vigyázni mint a hímes tojásra :)

2011. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

07:30


Igen, tudom, hogy miből lettek rövidítve, de ha jól tudom ugyanazt jelenti, szóval igazából mindkettő jó lett volna (mivel 1 dot valószínűleg 1 pixelt akar jelenteni, mi mást?)

2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!