Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges h elviszik szervízb...

Lehetséges h elviszik szervízbe a telóm és egy másikat kapok vissza? (lent)

Figyelt kérdés

lehet h csak képzelődöm!!!! de most hoztam haza a szervízből a telóm és mintha nem az enyém lenne. ezt abból gondolom h egyszer véletlenül beraktam körömreszelő lellé és lett raja pár karc szerencsére nem túl feltűnő de nekem mégis feltűnik h nincs rajta és a billentyűzet egy része is tutira nem ugyanaz!!! + nemrég vettem rá új fóliát ami szintén ki van cserélve (ezt onnan tudom h nekem sima átlátszó fólia volt rajta most pedig az eredeti fólia van aminek kék az alja) szóval ki lett cserélve a fólia ami nem is zavarna de az alja már elkezdett feljönni és tele van karcokkal ( magyarul úgy néz ki mint mielőtt lecseréltem egy új fóliára)

nemtudom h képzelődöm e de egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog... sajnos már üzleten kívül szereltem össze és akk vettem észre ezeket.. nemtudom mit csináljak. sztetek???

húú kicsit sokat írtam de megköszönném h ha csak a véleményeteket elmondanátok:)


2011. szept. 14. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
imei szám stimmel?
2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szériaszám stimmel (IMEI szám)? Gondolom a dobozt nem adtad le, így össze tudod hasonlítani a dobozon lévő szériaszámot a teló szériaszámával. A telóból a *#06# kóddal tudod előhozni.
2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
közben ellenőriztem és stimmel:) köszi szépen a segítségget:)
2011. szept. 14. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kaptál hozzá új keretet meg burkolatot. Örülj neki!
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja valószínűleg:) az tuti h örülök:D
2011. szept. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!