Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Annyi lenne a kérdésem hogy...

Annyi lenne a kérdésem hogy ha a hibás telefont beviszem szervizbe és megvan minden papír, garancia, stb. akkor kell az az ember is hozzá aki vette azt a telefont azon a néven? vagy csak elég a papír?

Figyelt kérdés
Vettem egy sony ericsson xperia x8 telefont még 2 hónapja kb. és van még több mint egy év garancia. de a telefont egy személytől vettem aki eladta nekem mert neki nem tetszett a telefon. Szóval megvettem és most a képernyőm "beszart" szinte felete az egész kb. két vonal van rajta. Nem tudom mi történt. :/ Annyi lenne a kérdésem hogy ha viszem be szervízbe és megvan minden papír, garancia, stb. akkor kell az az ember is hozzá aki vette azt a telefont azon a néven? vagy csak elég a papír? légyszíves írjátok le hogy kell e hozzá az az ember.
2011. szept. 28. 18:22
 1/3 Sárkányfűárús ***** válasza:
Nem...
2011. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos nem kell?*.* köszii
2011. szept. 28. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
én is megerősítem, ha nálad van a garanciapapír, akkor azt fel is használhatod szabadon(persze ha rá nem fogják a t-sek, hogy a sérülést te okoztad, és nem csinálják gariban, de ez más dolog).
2011. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!