Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 MB mobilinternet mire elég?

100 MB mobilinternet mire elég?

Figyelt kérdés

Lényegében csak arra kéne, hogy felnézzek Facebookra, blogokra, stb. Ez mennyire elég?

A Telenornál ennyi a legkisebb csomag.

Kibírom ezzel egy hónapig?:D


2011. szept. 15. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát.. Én otthon WiFit használok, ha pedig nem vagyok otthon (ált. hétköznap, iskola 7-15) akkor mobilnet. Nekem szept. 15-ig a mobiladatforgalmam 725MB. Csak mobilneten. 2GB-s díjcsomagom van a T-Mobilenál. Nekem annyi KELL. És én is csak sgt, fs!-t olvasgatok, facebookozok, gyk, gmail és néhanéha youtube. meg persze alkalmazásokat frissítek marketen, esetleg töltök le.
2011. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a vége lemaradt. szóval nekem lepkefing lenne az a 100mb :D
2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem eddig mindig elég volt (f1 hírek, ritkán youtube, hotmail, facebook, és néha a googlén keresgetés)
2011. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én frissíteni wifiről szoktam itthon.

Facebook: ingyeneset használom.

Tehát google kb naponta 3x, 1-2 alkalmi e-mail írás-olvasás.

Nekem 40 mb elég havonta.

2011. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Elég 100 mb. Ugyanis ha leforgalmaztad akkor nem kikapcsolják hanem "csak" lelassítják a netet. Nekem is az van, és még YouTubeozok is vele!!!
2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a klikk, ezt sajnos kikapcsolják. :D
2011. szept. 15. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy nagy lótúró. Korlátlant vegyél,nem túl drága,annyi mint egy normális internetcsomag (vezetékes).
2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szept. 3 óta 23 megát forgalmaztam nagyjából azt csinálom, amit te szeretnél. Sőt én a napokban nagyon sokat használtam a térképet.
2011. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt hol lehet megnézni telefonon, hogy hány megát használtam el eddig?
2013. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!