Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 mb mobilinternet mire elég?

100 mb mobilinternet mire elég?

Figyelt kérdés

Most vettem telót, és olyan csomagba vettem hogy 100 mb adatforgalom van hozzá.


Most még óvatos vagyok az internettel, inkább csak facebookozok, megnézek 1-2 oldalt, de letölteni nem nagyon merek, nehogy lelassítsák.


100 mb internet mire elég, mennyit lehet vele letölteni?


2011. jún. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Letöltésen kívül sokmindenre: facebook, net, twitter stb... Ha meg csak lassítják miután elérted a korlátot akkor az úgyse olyan nagy baj, nem kell annyira figyelni mint túlforgalmazási díjnál.
2011. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
Gondolom havi adatforgalomról van szó, ez semmire nem elég. Torrentes filmek 500 MB-nál kezdődnek, de akadnak 1 gigásak is. Szerintem letöltésre nem nagyon tudod használni, csak kommunikációra, facebook, stb.
2011. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
(ja, youtube-bal vigyázz, az ottani videók is szörnyen zabálják a netet. :D)
2011. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mobilon használod, szerintem a lassítás ellenére is tökéletesen használható. Én még mobilos filmletöltésre is használtam ezt a csomagot, egy átlagos 3gp film telefonra 100 Mb méretű (azaz annyi, mint a havi adatforgalmi korlát). Bár a 32 Kbit/s sebességgel bele tellett kb. 1,5-2 órába a letöltés, de simán lejött vele. A wapoldalak böngészésekor, illetve Minioperával sem vészes ez a sebesség, szerintem elegendő.

Persze ezzel a tevékenységemmel jócskán túlléptem a havi adatforgalmi keretet, de nem kapcsolták le a szolgáltatást, csak 32 Kbit/s-ra lassították.


Ha fizetni kellene az adatforgalom elérését követően, akkor azt mondanám, hogy legyél óvatos, de így tölts le vele nyugodtan gigákat. :)

2012. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!