Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony Ericsson Xperia X10...

Egy Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro mennyivel gyengébb, mint az új Sony Ericsson Xperia Mini Pro?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az új egy picivel nagyobb kijelzővel rendelkezik és külsőre az alsó gombsora picit más...


Megéri azért még X10-et venni?? Mert azt szeretnék, mivel sokkal olcsóbb, mint az új.


És még egy kérdés (elnézést, ha butaság): Ha csak angol billentyűzet van rajta, akkor azzal nem lehet sehogy sem ékezetes betűket írni? Vagy hogy van ez...?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)


2011. szept. 16. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából mindenben jobb, 1ghz proci, hd videó, 2.3 android stb.
2011. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Én most csa az utolsó kérdésre válaszolok :D (remélem nem baj :) ) Egyik ismerősöm kintről hozatott be Mini Pro-t (nem X10-est) angol billenytyűzete van és lehet magar ékezetek meg különmöző ékezeteket írni :D


És én amúgy meg a Mini Pro-t az újat választanám :D

2011. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is az újat választanám, csak a pénztárcám tiltakozik... :S :D

2011. szept. 16. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

mindenben jobb az új, méghozzá sokkal:


[link]

2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!