Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális dolog galaxy s5230?

Ez normális dolog galaxy s5230?

Figyelt kérdés

Egy ember ma kérdezte milyen telót veszek január körül

mondtam galaxy note-ot

erre mondja az s5230 sokkal de sookal jobb lehet rá mindent tenni jobban megéri stb

szerintem nagy baromság


2011. szept. 16. 21:26
 1/5 anonim válasza:
21%

WTF A GALAXY S5230 ??


FAILL

KAMU

2011. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet el akarja adni a sajátját.
2011. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Az s5230 egy alsókategóriás okostelefon, hozzáteszem a maga kategóriájában az egyik legjobb, a Galaxy Note meg a felső kategória legteteje :)
2011. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elöttem lévő : Az S5230-nak fogalma sincs az okostelefonról op. rendszer sincs benne...
2011. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne benne op. rendszer, nem működne. Saját egyedi oprendszere van, amit a gyártó fejlesztett. Amúgy az okostelefon fogalma nem definiált pontosan, de az átlag felhasználók általában egy internet és multimédia képes, qwerty billentyűzettel és érintőképernyővel ellátott, számítógéphez csatlakoztatható, telefonálásra is alkalmas eszközt neveznek okostelefonnak. Persze ez úgy változik, ahogy jönnek az újabb, profibb modellek.

Sőt, ami ma viccnek hangzik, a maga korában sokan a Nokia 6300-t is okostelefonkánt definiálták.

2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!