Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy acenal ez...

A samsung galaxy acenal ez normális? Lent

Figyelt kérdés
most van másodjára szervizbe a töltése miatt csak érdekelne hogy mi lehet vele mert semmit nem mondanak szerviz után -_- az lenne a baj hogy amikor leveszem a töltőről 1perc és 92% van ha belépek pl a netbe 1 percre 87% ez mitől lehet ? jah és ugy tölt hogy 0-20% normálisan 20-50% rögtön fentvan 1 perc 50%-87% normálisan aztán rögtön 100% van engem csak az érdekelne ez a hiba mitől lehet széria hibás az ace esetleg :O?
2011. szept. 6. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne túlozz. Ez az 1. ilyen kérdés az Ace-val kapcsolatban szóval biztos nem szériahiba. Esetleg megadnál további információkat? fényerő maxon, wifi GPS, autó elforgatás stb be vannak kapcsolva? hány oldal van a kezdőlapon és mennyi widget van rajta?
2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
widgetek nincsenek kint a gps mindig kikapcsolva mert tudom hogy szivja az akksit fényerő a negyedén és a töltésével nem túloztam télleg igy merül és most van másodjára szervizbe mint ahogy irtam és amikor készvolt legelőször nem mondták hogy mivolt annyit csináltak rajta hogy szoftwer frissitést de a telefon csak rosszabb lett ja 3 ablak van kint
2011. szept. 6. 15:04
 3/10 A kérdező kommentje:
ja igen auto elforgatás bekapcsolva wifit nem használok mert van net fizetve
2011. szept. 6. 15:04
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és a szériahibát inkább ugy értem hogy mindegyiknek van valami baja ? mert nem 1 ismerősömnek van és mind mondja hogy lefagy kikapcsol vagy a képernyője elmegy jót is hallotam róla én szeretem is csak ez idegesit
2011. szept. 6. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó mert én rengeteg Galaxy Ace tulajdonost ismerek és csak én voltam olyan szerencsétlen hogy 3-szor volt szervízben. Az egyik ismerősömnek 1 éves az Ace külföldről rendelte még a megjelenése napján ha jól tudom és 1-szer SEM volt szervízben.


De ha már bent van szervízben akkor minek kérdezed? :)

Ha nicns akkor vidd be :)

2011. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem hogy mi okozhatja ezta hibát mert azt nem mondják hogy mibaja van és érdekelne neked mért volt 3x szervizbe :O? és azota működik ? mert énmár azon vagyok ha még 1x szervizbe kell vinni iphonet veszek mert nem fogok vele szenvedni másfél hónapbol nálam volt a telo 8 napot azrt az gáz.....
2011. szept. 6. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 6 hónapos a telóm és 2-szer azért volt mert rossz memóriakártyát adtak, egyszer pedig azért mert nem volt jó a wifije. Nekem teljesen megfelel ez a telefon, meg vagyok vele elégedve, nem utálom.
2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínüleg az aksi a hibás.
2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát lehet csak a sok köcs.ög nem fogja kicserélni mert az több pénz mint hogy beviszik szoft frissités és kész de mondták nekem is hogy lehet a memo kártyátol van hogy formázzam meg na én megformáztam és nem jó
2011. szept. 6. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

"Az egyik ismerősömnek 1 éves az Ace külföldről rendelte még a megjelenése napján"


Januárban mutatták be idén, legjobb esetben is 8-9 hónapos...

2011. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!