Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az erősebb mobil...

Melyik az erősebb mobil processzor?

Figyelt kérdés
Texas Instruments 3630 vagy Qualcomm msm8255?
2011. szept. 17. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb ugyan az. Van aki erre, van aki arra esküszik. A qualcom ha jól tudom 1 GH-es, bár normális adatlapot nem találtam, a texasé 1.2 de az órajel nem minden. Multimédiásan nagyjából azonosak (12 Mp-ig támogatnak kamerát, HD videórögzítés, stb.
2011. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló erősségűek, de pl. teszteken a snapdragon-t tartják jobbank.
2011. szept. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem a snapdragon bikább a 3630meg elvileg ugyanaz mint a sima defy procija a 3610 csak visszaállították a normális 1Ghz es órajelre a defy meg nem tud nagyon lejátszani hd videót pl ami videót xperia minivel felvettek akad rajta az összes létező lejátszóval szal azért a snapdragon sztem erősebb
2011. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!