Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternettel skype-os...

Mobilinternettel skype-os videóhívás?

Figyelt kérdés
Hetente kétszer-háromszor szeretnék skype-on kb. 2 órát videótelefonálni. Milyen mobilinternetet kéne vennem? A T-mobile-nál keresek feltöltőkártyásat, de nem tudom, hogy mekkora kéne és hogy mennyit fogyaszt a videótelefonálás.
2011. szept. 17. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Aztán 2000 Ft/3 GB, mert arra is szükséged lesz.

2011. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szia! Nekem az a 3Gb/hó-s van, amit az előző válaszoló is írt, meg vagyok elégedve vele. Tudok vele rendesen skypeolni,(minden nap használom a videóhívást,édesanyám külföldön van, vele beszélünk így), elég gyors,amíg nem használom el a 3gb-t addig teljesen hibátlan, de amikor túllépem, és lekorlátoznak 128kbit/s-re akkor is lehet használni, bár akkor néha azért vannak gondok,( késik a hang, kicsit szétesik a kép) de ettől függetlenül élvezhető.
2011. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tegyük föl, hogy kétszer félórára használom hetente. Úgy vajon mennyi lenne?
2011. szept. 17. 15:53
 4/13 anonim válasza:

úúú, bocs, hülyeséget írtam, szóval nekem ilyen van:

[link]

nem olyan mint az előző válaszoló írt :)

2011. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

De nincs lényeges árbeli különbség szóval akkor is jobban jársz az L-el.

2011. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha megveszem ezt: [link] az kb. meddig tart a fentebb írt körülmények között?
2011. szept. 17. 15:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Huh jó... ez az utolsó jobban hangzik, pont ezeket néztem.
2011. szept. 17. 15:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy naponta videótelefonálsz? Mennyi ideig szoktál beszélgetni?
2011. szept. 17. 15:57
 9/13 anonim válasza:
azt nem tudom, hogy az pontosan mennyit fogyaszt, én négyezret fizetek havonta, ezért kapok 3 Gb-t adatforgalmat amivel azt csinálok amit akarok:) én nem csak skypera használom, ezért ez nekem hamar elfogy, filmeket nézek meg ilyenek, de miután ez a 3gb elfogy és lelassítják a netemet akkor is tudom még élvezgetően használni a skypeot :)
2011. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen felbontású az előlapi kamerád? mert az sem mindegy.
2011. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!