Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már a GSMline-ról?

Elodka kérdése:

Valaki rendelt már a GSMline-ról?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor milyen? megbízható? milyen gyorsan szállítanak?
2011. szept. 17. 15:59
 1/8 alex25 válasza:
Ez engem is érdekelne, én is vennék majd ott telót, meg hogy magyar-e egyáltalán, meg Vodás, T-mobile-os azt se írják legalább is én nem láttam.
2011. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert szolgáltatófüggő telefont nem árulnak tudtommal, esetleg használtan, de ez sem biztos.Szóval a legtöbb független, amit ott láttok.
2011. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlen telefonokat árulnak (értsd bármelyik szolgálató kártyáját elfogadja) . A szállításról nem tudok semmit, de az oldalon azt írják, hogy Pesten belül 1 órán belül kiviszik. Én személyesen mentem be az üzletükbe, ott előttem bontották ki a telefont, benne volt minden tartozék meg a garancia is. Magyar nyelv az enyémbe nincs, mert hivatalosan nem is került itthon forgalomba (XT720) meg a Motorola nem annyira híres a nyelvi támogatásairól. De ez általánosságban is igaz az ott árult telefonokra. Külföldről hozzák be használt telefonként amúgy nem voltak használva (innen ered a 0 perces használt kifejezés) és így nem biztos, hogy lesz a telefonba magyar nyelv. Az alapárban meg csak a telefon és a töltő van úgyhogy ha ezt is szeretnéd akkor egy kicsit többet kell fizetned. Ha felhívod őket akkor bővebben tudnak választ adni, hogy akkor mennyibe fog kerülni a telefon.
2011. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Az oldalon lévő telefon külföldi, ahogy az előző leírta. Kibelezve, csak töltővel, bontott dobozzal kapod, ki tudja, mikori telefon, ki használta, ha használták már. Ha normális kell, amin nem csak boltigari van, ami eléggé kötött (pl nem csinálhatsz még sw frissítést sem), akkor többet kell fizetned. Viszont akkor nem ér meglepetés.
2011. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és akku legalább jár hozzá?
2011. szept. 18. 15:09
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Az jár, meg egy töltő, de se gyári garancia, se headset, se adatkábel, se semmi.
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ezen kívül megbízható? és milyen gyirs a kiszállítás?? nekem nem kell szerintem se headset, se adatkábel, csak akku meg töltő :PP köszi mindenkinek:D
2011. okt. 3. 19:14
 8/8 bp1985 ***** válasza:
De azt tudd, hogy sehova máshova nem viheted, csak hozzájuk, mivel nem legális forrásból van. Amúgy homáron van egy cikk, eléggé lehúzza őket.
2011. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!