Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lesz baja a telomnak ha...

Nem lesz baja a telomnak ha belerakom? Böv len

Figyelt kérdés

Kimostam telom sim és memo kártyáit több napja,ma vettem uj telot ha belerakom nem lesz baja?

illetve samsung star 2 vettem a klikket aktiválták nekem de még nem töltötem le az operat és wifihez meg jelszot kér itt ilyenkor mi van?

Amikor internetre megyek akor feljön egy olyan h bekapcsolja a csomag használatát és mikor bekapcsolom van net de akko ez már a klikk szolgáltatás? nem veszi le a pénzt a kártyárol?


2011. szept. 17. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerre csak egy kérdést légyszíves!


"Kimostam telom sim és memo kártyáit"

Ha megszáradt akkor használhatod.


"klikket aktiválták nekem de még nem töltötem le az operat"

Erre mit mondjak, ha opera a feltétel akkor opera kell és kész.


"wifihez meg jelszot kér itt ilyenkor mi van? "

Ha a saját wifid kér kódot, akkor írd be.

Ha másé, akkor meg ne csodálkoz rajta.


"Amikor internetre megyek akor feljön egy olyan h bekapcsolja a csomag használatát és mikor bekapcsolom van net de akko ez már a klikk szolgáltatás?"

Ha nem fizettél elő másra akkor az Klikk lesz.


"nem veszi le a pénzt a kártyárol?"

Arra van kitalálva hogy díjtalan forgalmat biztosítson a feltételek teljesülése mellett.



A megrendeléssel hozzájárulsz, hogy a Telenor további mobil Internet-hozzáférést segítő, illetve ehhez kapcsolódó alkalmazások letöltésének lehetőségét kínálhatja fel. Az ajánlat 2011. április 5-től visszavonásig, kártyás és számlás előfizetéssel is elérhető, kivéve a MobilKvartett, Menedzser, simplyAll, simplyAll+ ill. Internet tarifacsomagokkal.

Más mobilinternet szolgáltatással egyidejűleg nem rendelhető meg. A 3 hónapos havidíjkedvezmény előfizetésenként egyszer vehető igénybe.

A havidíj a 4. hónaptól automatikusan 990 Ft. Az adott számlázási időszakban felhasználásra nem kerülő forgalmi keret a következő számlázási ciklusra nem vihető át. Ha elhasználod a 100 MB-os keretet, belföldön akkor sincs túlforgalmazási díj, de az adatforgalom sebessége 32/32 kbps lesz. A sebesség-lassítás a számlázási ciklus lezárultával megszűnik.

A havidíjban foglalt forgalmi keret kizárólag a Telenor magyarországi hálózatán belül használható fel, időkorlátozás nélkül, bármely napszakban.

A szolgáltatás megrendelésekor a havidíj terhelése időarányos, lemondáskor a havidíjmentes Mobil Online Start szolgáltatást biztosítjuk mely a lemondást követő számlázási ciklus kezdetétől válik érvényessé azaz lemondáskor teljes havidíjat terhelünk.

Az adott időszakban a vonatkozó teljes forgalmi kedvezményt biztosítjuk.

2011. szept. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöööööööööm!!!!!!
2011. szept. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!