Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez pénzbe került? És ha igen...

Ez pénzbe került? És ha igen mennyibe?

Figyelt kérdés
Na szóval egy haverom elküldte a 0.facebook.com webcímet és én rá kattintottam és kiírta ,hogy akarom-e telepíteni a facebookot én rá kattintottam az igenre.Összesen maximum 15 percet voltam fent.Elvileg az osztály társam azt mondta ,hogy egy ideig ingyenes a program....Én hülye sajnos feltelepítettem.1 perc kb mennyibe kerül amúgy?Előfizetős vagyok szóval félek a számla miatt.Remélem ingyenes volt.
2011. szept. 18. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a dominósoknak ingyenes a fészbúúk.Szívtaad:D
2011. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom meg lehet kérdezni a számládat az ügyfélszolgálatnál telefonon.

Én is jártam már így csak nem a facebookot telepítettem.

És elmondtam a bajom,hogy segítsenek,hogy mire számíthatok számlába és szépen kedvesen meg mondták :)

Üzenj itt,hogy mi volt!

Teca

2011. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen de mi a telefon számuk ahol megtudnám kérdezni?
2011. szept. 18. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen kártyád van?Hova fizettél elő? ott van egy 4 jegyű ügyfélszolgálati szám és azt kell híni.
2011. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te valami facebook kliens-t telepítettél. Az meg elég masszív nethasználatot is eredményez, pláne ha azon keresztül is használod a facebookot. Ha mindenképp facebookozni akarsz ingyen akkor a böngészőből a 0.facebook.com-ot használd és ne telepíts semmiféle facebook klienst.

Az, hogy mennyibe kerül az csak attól függ, hogy mekkora adatforgalmat csináltál. 13Ft/10kB-os áron számolhatod a dolgokat.

2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 mb-ost :S
2011. szept. 18. 17:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam kb 4000 ft :S úristen .....
2011. szept. 18. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól számoltam?
2011. szept. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!