Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van egy nagymotorom de már...

Ha van egy nagymotorom de már ugy került hozzám hogy ki volt vonva a forgalomból, akkor mennyi időbe és pénzbe kerül hogy visszaállithassam forgaloba?

Figyelt kérdés
egyébként végleg ki van vonva a gép mert csak hobbi célra használták ez előtt!
2010. nov. 28. 22:55
 1/2 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha már volt Mao-i forgalomban, és megvannak erről a korábbi papírjai, akkor csak egy átiratás, eredetiség-vizsgálat + műszaki vizsga, kb 30.000. És kap rendszámot. Ha soha nem volt mao-i forgalomban, akkor nehezebb dolgod van. Nem biztos, hogy engedélyezi a közl.hatóság, hogy forgalomba állítsák, ha igen, akkor reg.adót kell fizetni, ez a motor értékének kb 25% lehet, de ezt a közl.hatóság szabja meg egy spec. kalkulátor segítségével, utána ugyanúgy eredetiségvizsga + műszaki. Majd írj, hogy meddig jutottál, én is gondolkodtam behozni motort Németo.-ból.
2010. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.egyébként volt már magyarországon forgalomban csak mikor lejárt a müszakija utána már nem vizsgáztatták le és inkább kivonatták a forgalomból és csak földutakon használták gondolom ugy voltak vele h a földutra minek müszaki?de én nem csak földuton szertném használni!remélem sikerül megoldani a visszahelyezését!
2010. dec. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!