Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A barátom folyton feltöri a...

A barátom folyton feltöri a facebook oldalamat. Segítség?

Figyelt kérdés
Megváltoztatom a jelszavamat, nem tudja, mégis mindig belép valahogyan. Nincs takargatni valóm, én nem bánom ha megnézi, csak az zavar, hogy hamarabb látja az üzeneteimet mint én, illetve jó pár fiú ismerősömet kitörölte már. Segítenétek? Hogy tudja feltörni a jelszavam? Hogyan védhetném ki?
2011. szept. 13. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az email cím jelszavát is megváltoztatnám mert oda tud jelszó emlékeztetöt kérni és hiába változtatod meg csak a face-en.
2011. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
mondd meg neki, hogy ha mégegyszer megteszi, nem lesz több szex
2011. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a freemail-en is, mégis feltöri.
2011. szept. 13. 09:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Először is otthon, a gépeden kilépsz a Facebookból és az e-mail fiókodból, mert gyakran előfordul, hogy folyamatosan bejelentkezve maradsz, aztán neki csak meg kell nyitnia a böngészőt. Elfáradsz egy barátnődhöz, vagy bárhová, ahol tudsz netezni - lehetőleg ne az otthoni gépeden kezdj hozzá. Ha ugyanis nagyon profi, akkor telepített keyloggert, amivel ki tudja olvasni, mit ütöttél be jelszónak. Szóval a barátnődnél belépsz, megváltoztatod az e-mail címedet és a jelszavadat, majd ott is kilépsz (sosem lehet tudni). Ez a két lépés igen fontos. A jelszó megváltoztatását nem kell magyarázni, az e-mailt viszont igen: ahogy már előttem is mondták, ha ismeri az e-mail címedet, oda tud jelszó-emlékeztetőt kérni. Ha ez is megvan, akkor elméletileg kis esélye van rá, hogy be tud lépni a fiókodba.

(bár lehet, hogy ez már túlzottan meg van bonyolítva, de ha ezt végrehajtod, akkor biztos, hogy nem fog tudni belépni)

2011. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Beléptem az ő e-mail címére is, és oda jön neki az új jelszó.
2011. szept. 13. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
jelszó emlékeztetöt és a másodlagos emailt is változtasd meg. amugy a freemailt a legkönnyebb feltörni
2011. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem profi, nem ért annyira a géphez, (én sem).

A múltkor elszólta magát, hogy bonyolult mindig feltörni a jelszavam. Egyébként szerintem ott tudja feltörni, hogy belép a facebookra, ott ahol be kell írni az emailt, a jelszót, és alá van írva, hogy elfelejtette a jelszavát? Arra rákattint, és kiírja ugye az email címemet, amire ha rákattint, akkor ugye arra a címre küldenek nekem egy új jelszót. De ki van írva az is, hogy másik e.mail címet ad meg? ha oda beírja az ő e.mail címét? akkor kiírja (mert megpróbáltam) hogy be kell bizonyítani, hogy én vagyok ugye xy. Szóval érthető? Nem tudom ennél jobban körülírni. Szóval ott feltörheti ahol én mondom?

2011. szept. 13. 10:02
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is ez a normális, hogy nem turkálunk egymás privát dolgai között, de ő nagyon féltékeny. Nagyon.

Egyébként ezt leszámítva jó fej, nagyon nem pattogok, már van egy közös 8 hónapos kis fiúnk is.

2011. szept. 13. 10:05
 9/14 anonim válasza:
Nem tudtam, hogy van ilyen de valahol sejtettem. Csak azt nem értem hogy vetted észre hogy járt bent előtted?
2011. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ezért sem értem meg a viselkedését, mivel van egy gyerekünk, mindig tudja hova megyek, mit csinálok, és mégis ilyen.
2011. szept. 13. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!