Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8-on szeretnék wifizni...

Xperia x8-on szeretnék wifizni! T-mobilos netünk van! A gépen ugy kell hogy kéri mondjuk . @t-online.hu meg a jelszót is! DE EZT TELEFONON HOGY KELL?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

első lépésben vegyél egy vezeték nélküli routert. Én TP-Link-et ajánlok, abból a legolcsóbb wifi-s is király.

második lépésben kösd össze az internettel, és állítsd be a neted jelszavait, majd titkosítsd le a wifi-t lehetőleg jelszóval, hogy csak te tudj rá kapcsolódni.

2011. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nekem már van TP-Linkem ilyen kicsi (olyan mint a pendrive)

az be van dugva a gépbe!ez a tp-link rácsatlakozik a routerre az meg a t-mobilra felhasználónévvel meg jelszóval

2011. szept. 20. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem már van TP-Linkem ilyen kicsi (olyan mint a pendrive)


Az lesz a modemed. Az első válaszoló meg egy Tp link wifis routert ajánlott. Nagyon nem mindegy, hogy modem vagy router.


az be van dugva a gépbe!ez a tp-link rácsatlakozik a routerre az meg a t-mobilra felhasználónévvel meg jelszóval


Milyen routerod van? Meg minek csatlakozik rá? Ha be van rakva a kártya a modemba és úgy a gépbe akkor már csak simán a Tmobile hálózatára csatlakozik fel.


Mivel mobilnetről van szó szerintem inkább vegyél egy wifis hálókártyát a gépbe és azzal oszt meg a netet. A telón meg semmit nem kell állítani. Vagy bele is teheted a telefonba a netes kártyát ha az is T-s vagy független.

Vagy ami még lehetőség, hogy bekötsz valami rendes netet és veszel egy wifis routert aztán azzal osztod meg a netet.

2011. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

-tehát a gépbe ben van dugva a TP-Link!olyan mint a pendrive

-az rácsatlakozik egy SMC wifis routerre ami nekunk ossze van csatlakoztatava egy D-Link ADSL modem el

-a gépen ugy van hogy irja hogy rácsatlakozott a modemre

-utána a gépen létrehoztam egy uj kapcsolatot és ott kérte a felhasználónevet és a jelszót amit a t-mobile adott nekunk

és a gépen már van is net


DE EZT TELEFONON KÉNE MEGOLDANI !

2011. szept. 20. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:

-az rácsatlakozik egy SMC wifis routerre


Na akkor kapcsold be a wifit a telefonon aztán rá is csatlakozhatsz. Utána meg használod. Nem értem, hogy mi ebben a nehéz.

2011. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rácsatlakozik! felmegyek mondjuk marketre,vagy a böngészőbe a googlera stb. és nem jön be semmi!apám telefonjáról is próbáltuk de semmi!
2011. szept. 20. 15:48
 7/9 A kérdező kommentje:
és az a baj hogy nem kéri a felhasználónevet meg jelszót se!
2011. szept. 20. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:

és az a baj hogy nem kéri a felhasználónevet meg jelszót se!


Ha le van kódolva a hálózat akkor fel se tudsz rá csatlakozni. Ha meg le van kódolva a hálózat akkor is max. egy jelszót kér. Felhasználónevet nem.

2011. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én értem miről beszélsz, ellenben az előzőekkel. nekünk a suliban van ilyen diák wifi, igazából annak van külön bejelentkező oldala, mert direkt úgy van megcsinálva, és ott kéri a sulis felhasználónevünket jelszónkat, szóval tudom hogy te ilyesmire gondolnál, csak hogy ez a net nem mobilra van szabva. ha jól gondolom, akkor ami a gépedben van, az egy usb-s wifi vevő lehet?(mondjuk ez csak mellékes) az a lényeg, hogy ha ilyen bejelentkezős neted van, akkor sajnos nem tudod így a wifit használni. nem tudom mennyire jó ötlet bemenni a t-mobile-ba, hátha ők tudnak segíteni.
2011. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!