Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanál nekem ezekkel a...

Ajánlanál nekem ezekkel a feltételekkel telefont?

Figyelt kérdés

Nagyon sok telefonról néztem már tesztet, videot, leírást, de nem tudok dönteni.


A feltételek:

- 5 megapixeles kamera

- max. 70.000 Ft

- érintőképernyő (ha nagyon muszáj)


De a lényeg, hogy megbízható legyen. Őszintén szólva félek most új telefont venni, mert nem igazán bízok az érintőképernyős telefonokban.


2011. szept. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Most már bízhatsz nyugodtan, kiforrottak.


Google Nexus S

Motorola Defy

2011. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát én most szerelmes lettem. Igaz, hogy sok telefonról olvastam már, viszont ezt eddig még nem láttam. Azt hiszem a választottam neve: Motorola Defy


Eddig csak jót olvastam róla, és az nagyon tetszik, hogy ütés, por, vízálló....Igazi strapabíró telefon. Ez kell nekem :D

2011. szept. 20. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha strapabíró kell akkor strapát annál sokkal jobban bírja a Gresso Xtreme X3. 1.5 tonna súlyt visel el és több métert bír ki több óráig a víz alatt. Luxustelefon és luxustelefongyártótól van. Bár nem érintős.
2011. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog: A Defy-t ne mlehet frissíteni 2.3-ra és nem magyar a menüje. Víz alatt használhatatlan az érintőképernyő. Ennyi a hátránya.
2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!