Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekkel a feltételekkel...

M@x kérdése:

Ezekkel a feltételekkel ajánlanátok telefont?

Figyelt kérdés

Samsung vagy Sony Ericsson legyen. Legyen benne jó minőségű kamera (fénykép, videó), jó zenehallgatás, 3,5 mm jack csatlakozó, rádió, WiFi, Android, legyen hozzá nagy játékkínálat, memória kártya bővíthetőség, USB csatlakozó, Bluetooth, Beépített Youtube, Google (stb..) appok.

Lehetőleg 50.000 Ft alatt legyen vagy 50.000 legyen.

Előre is köszönöm!


2011. szept. 27. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung s5560 de nem tudom hogy androidos-e
2011. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Galaxy mini, Zte Blade, Xperia mini pro.
2011. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Mini (a "sima", nem pro) kb. 50 ezer forint körül és amiket felsoroltál azok benne vannak.
2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Xperia lemaradt, szóval Sony Ericsson xperia mini.

2011. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SK17I
2011. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a Samsung Galaxy Ace -t ajánlom naon jó kis telefon 2 baja van számomra az hogy a gyári aksival 1 napig bírja nálam de erre tudok megoldást(új 1800mah aksi) és szerintem tehetek volna bele amoledes kijelzőt.De amit leírtál mindenek megfelel Media Marktban hihetetlen olcsón 40 000 ért meg lehet kapni.

És jött már rá 2.3 fissités is amivel mát támogatja 640x480 felbontású videó rögzítését is.

Én nagyon megszeretem és szerintem ezen az áron a legjobb telefon.

2011. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!