Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon maximum 40 ezer...

Telefon maximum 40 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Egy Androidos telefont szeretnék maximum 40-ért, jelenleg Samsung Monte-m van.

Láttam már SE X8-ast, meg a walkman változatát a W8-t is, nem rossz, de nem tudom érdemes e megvenni. Egyéb bármi telefon ötletet meghallgatok, jó lenne, ha androidos lenne!

T-mobilos vagyok! és Dominos kéne!


2011. szept. 22. 18:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem rossz az Xperia Mini, de akkor már inkább várnék, hogy a Pro-nak lemenjen az ára, jobb szeretem a qwerty-t.


Ár/Érték arányban biztos nem rossz.


Egyéb ötlet valaki ?

2011. szept. 24. 21:53
 12/17 anonim ***** válasza:

"jobb szeretem a qwerty-t."


Ahhoz képest a kérdésedben olyanokat említettél amikben szintén nincsen qwerty...

2011. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

esetleg zte blade-t nézted már? ha max 40 k ért kellene akk ezt mindegyik felsoroltnál jobb még a hőn emlegetett nokiánál is ha viszont a xperia kell akk várj még karácsonyig

ha most akk 40 k bizton tudom a bladet ajánlani

2011. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Digitális QWERTY van bennük, nem ilyen normális fizikai-ra gondoltam, hanem maga QWERTY, mivel asziszem az Xperia Mini-ben nincsen digi qwerty sem.
2011. szept. 25. 12:15
 15/17 anonim ***** válasza:

"mivel asziszem az Xperia Mini-ben nincsen digi qwerty sem."


Nem jól hiszed...


Mind a két mini-ben van digi qwerty, a mini pro-ban is...

2011. szept. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
rosszul tudod, a SE xperia x10 mini-ben nincsen, a kicsi képernyő miatt, temészetesen lehet rá beszerezni digi quertit, de azon a kicsi képernyőn rémálom. SE xperia x10 mini prot nagyon nem ajánlom (saját tapasztalatból) nagyon nem jó készülék ((nekem is ilyen vany és hát...))
2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt nem az x10 mini pro-rol van szó, hanem az új xperia mini-ről...
2011. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!