Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek 18....

Milyen telefont kérjek 18. születésnapomra?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva 18 leszek és a családtól egy telefont kapok. De nem tudom eldönteni, hogy milyen telefont vegyek. Tetszik a HTC Sensation és az LG optimus black? Szerintetek? vagy esetleg más?
2011. szept. 23. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

utolsó vagyok

sztem ez a legjobb v ne kérj most szülinapodra semmit és mikor megjön az iPhone 5 akkor vegyétek meg szülinapi ajándékként :)

2011. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy az iPhone 5 már kényelmetlenül nagy lesz...
2011. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nokia N8 vagy hTC Sensation esetleg EVO 3D
2011. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Iphone 4 ben nem fogsz csalódni , nekem van egy már fél éve és imádom , semmi gond vele .Vagy ezt vedd ,vagy a htc sensation - t .

Én az iphone t ajánlom

2011. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ó nem, iPhone nem lenni férfias. =) Illetve persze, lehetséges, hogy az iPhone 4. feketében kinézetre az, valamennyire, de ha teszel rá egy tokot, vagy alapból fehéren veszed meg, egyáltalán nem. Ja, és ráadásul rettenetesen sokoldalúan személyre szabható kis mobil. Nekem 3GS van két éve, és semmi, de semmi problémája nincsen idáig. A legmegbízhatóbb telefon, amit a kezemben tartottam egész életemben, ráadásul minden érintőképernyős teló, amivel találkoztam, csak rosszabb volt nála. Egyébként a 4. válaszoló vagyok, és szintén lány. ^^ És még egy fénykép utoljára, gondolom megosztom veletek. [link] - Az enyémből fényképeztem. ;)
2011. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!