Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen sms-ezni hogy tudok a...

Ingyen sms-ezni hogy tudok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Milyen, telefonokat, illetve milyen csomagot kell venni, hogy tudjak a barátnőmmel, sms illetve beszélni ingyen?
2011. szept. 23. 16:53
 1/7 anonim válasza:
Faterod telefonjáról
2011. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de azzal ő nem tud írni nekem:D
2011. szept. 23. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltató? Azzal sokat segítenél!!
2011. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem vodafon.

de akár veszek egy új kártyátha vodára nem lehet, inkább mint heti 4ezerért töltögetni:D a bönöm 20-as

2011. szept. 23. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
T-mobile=ingyen facebook.
2011. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, de nekem továbbra sem facebook kell:D
2011. szept. 23. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Vodánál ott van az sms lavina. Azzal elég jól kijössz. De az is csak akkor lép életbe, ha mindketten egyforma szolgáltatósok vagytok. De akárhogy nézzük valakinek át kell menni másik szolgáltatóhoz, máskülönben semmi nem fog összejönni. Sztem bnődnek kellene vodához, mert ott éri mg legjobban. Ott van habi 450-ért ingyen telefonálás. Annyit meg nem 1 hónap, hanem egy nap alatt lebeszéltek így.
2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!