Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyűrűt szeretnék venni közösen...

Gabes kérdése:

Gyűrűt szeretnék venni közösen a barátnőmmel évfordulóra, ezüst gyűrűre gondoltam és gravíroztatni. Mennyi idő még gravíroznak? Mert ki volt írva hogy saját terméket ingyen gravíroznak. Mennyibe fog ez nekem kerülni? 10000ft-ból megvan a 2 gyűrű?

Figyelt kérdés
1 hét? 1 óra? 1 nap mennyi idő a gravírozás?
2010. okt. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ha helyben csináljá 10 perc, ha el kell vinniük ötvöshöz hogy gravírozza meg akkor egy hét. 10000ből kijöhet, attól függ milyen nehek, menyire díszesek a gyűrűk.
2010. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kis off:

megkérdezhetem,hogy hol csináltatjátok??

nekünk is most lesz a 2.évfordulónk,és egy kis egyszerű ezüst gyűrűt terveztünk,de nem találtam még jó helyet:S

2010. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha pesti vagy,újpesten az Ezüst-artban vannak kész ezüst gyűrűk,csak ott nem tudnak gravírozni
2010. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miskolc(PLÁZA) már ki is néztem az ékszerboltot....és köszönöm a válaszotokat:) nekünk is 2 éves.
2010. okt. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!