Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit értetek az alatt, hogy az...

Mit értetek az alatt, hogy az iPhone (szoftvere) hülyének nézi a felhasználót?

Figyelt kérdés
Olyat verziót is hallottam már, hogy okosabb akar lenni (vagy okosabbnak mutatja magát) a felhasználónál. Itt mire akartatok kilyukatni, kedves illetők?
2011. szept. 23. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

"Olyat verziót is hallottam már, hogy okosabb akar lenni (vagy okosabbnak mutatja magát)"


Mondjuk olvasd el a cikk vagy vélemény írója miért írta.

2011. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt olvastam, és kiváncsi vagyok rá, ilyen szemszögből nézve miben annyira más, mint egy Android. Arra még nem hallottam ilyen megfogalmazást.
2011. szept. 23. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert meg van kötve a kezed. Nem véletlenül hívják a feltörését jailbreak-elésnek. Csináltak, egy jól működő rendszert, és sokmindent letiltottak, hogy ne tehesd tönkre. Pl gépről nem éred el közvetlenül a mobil belső memóriáját, így nem tudsz csak úgy rámásolni dolgokat. Hanem az iTunesen ketesztül rakhatsz rá csak olyan dolgokaz amit az megenged. Vagy pl nem nyúlhatsz a rendszerbe. Meg a bluetooth alapból csak apple termékekkel működik rajta. Meg ilyenek...

Szóval az egész olyan mint egy jóságos nagymama, aki nem enged fára mászni, biciklizni az utcán, de legalább nem eshetsz le/nem üthetnek el. Ezért mondják, hogy gyetekként kezeli a felhasználót. Az android több mindent megenged, de bármit csinálsz rajta, az kizárólag a te felelősséged.

2011. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól értem, hogy az Android gépről beenged a telefonmemóriába? Azt hittem nem, de ezek szerint csak én nem jöttem rá...
2011. szept. 23. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból az android is védi saját magát, de messze nincs annyi korlátozás. Kártyára például azt raksz, amit akarsz, nem azt amit egy program megenged neked. Fájlkezelővel látod a belső memóriát. Rootolás után akár a gyári alkalmazásokat is letörölheted, lecsetélheted. Átkonfigurálhatsz dolgokat. Nagyobb szabadságot kapsz, de ha nem érzesz hozzá, könnyebben is ronthatod el.
2011. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!