Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok androidos telefonra...

Hogy tudok androidos telefonra programot telepíteni?

Figyelt kérdés

Most például a Talking Tom Cat-el próbálkozok...felmásolom a memókarimra elakarom indítani a fájlt hogy telepítse vagy valami de ezt írja ki:A műveletet egy alkalmazás sem tudja végrehajtani:/


Jah amúgy Samsung Galaxy Spica-m van!


2011. szept. 24. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha marketről szeded a progit, letöltés után automatikusan felrakja. Telepíteni meg .apk kiterjesztésű fájlt lehet.
2011. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,egyszerűen semmi...elvileg usb-n keresztül kellene felrakni?Mert én memóriakártya olvasóról raktam fel és nem indít egyet se....az usb-hez meg kell egy driver de azt valamiért nem tudom sehonnan letölteni:/már megőrjít teljesen:D
2011. szept. 24. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Felrakod a memkártyára az apk fájlt, aztán telefonon a fájlkezelőben megkeresed, és elindítod. Nem olyan bonyolult.
2011. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De úgy csináltam és valamiért akkor sem akarja:/
2011. szept. 25. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit nem akar? Konkrétan hol akadtál el? Felrakod a programneve.apk fájlt a memkártyára. Lehúzod a telót usb-ről. Megvárod, amég beolvassa a kártyát (megjelennek a menüben az ikonok), majd kiválasztod a fájlkezelődet. Elindult a fájlkezelő, megkeresed vele a memóriakártyádon az apk fájlt és elindítod. Elkezd települni a program. Innentől már talán tudod egyedül is.
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom töviről hegyire:D Memóriakártya olvasóm van...kiveszem a telefonból a memóriakártyát...berakom az olvasóba,és a .apk fájlt belemásolom az others mappába...visszateszem a memókarit és a telefonon belül megkeresem az others mappát és a benne található .apk fájlt...de amint elindítanám kidob egy ablakot amiben ez áll:

Choose app. egy sorral lejjeb :A műveletet egy alkalmazás sem tudja végrehajtani


Na ez itt a baj sajnos:S

2011. szept. 25. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval ki kéne választanod az installer progit, ami telepítené az apk-t.

Nem ajánl föl választási lehetőséget?

2011. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmit...ezt az egy ablakot dobja ki és nem tudok vele semmit kezdeni:/Próbáltam turkálni hogy mit tudok még vele kezdeni de semmi eredménye:/
2011. szept. 25. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Marketről szedj le egy fájlmenedzser progit (astro, ES) és próbáld meg azzal.
2011. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam...reggel wifiztem hirtelen pattant is a szikra hogy mi lenne ha a telefonról tölteném le a programot...elsőnek leszedtem a Talking Tom Cat-et és miután sikeresen fel telepítette le szedtem gyorsan egy fájlkezelő programot is amivel mostmár egyszerűen fel rakosgatom:DKöszönöm a segítséget:)
2011. szept. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!