Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod Touch 4G kamera (lent)?

IPod Touch 4G kamera (lent)?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy iPod Touch 4G-t, ami HD kamerával rendelkezik. Nekem mégis szemcsés képet csinál mind fotó, mind videó részéről. Lehet valahol állítani rajta a felbontáson, vagy valami?
2011. szept. 25. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szemcsés, még lehet HD felbontású. Egyszerűen zajos az érzékelő. Ne várj csúcsminőséget tőle. A zajt lehet csökkenteni általában, de akkor elmosódottabb a kép.
2011. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, HD felbontás, stb.. De nem szép a kép akkorsem. Pedig 720p-nél másnak kéne lennie.. Sőt, youtuben néztem róla videót, és sokkal szebb a kép. Hol lehet állítani?
2011. szept. 25. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
hol videóztál? ha a szabadba, jóidőbe, akkor nem kellene csak zajosnak lennie, egyébként beltéren minden telefon úgy csinál képet és úgy videózik, hogy szemcsés a kép.
2011. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szobámba, de az utcán is. A telóm jobb képet csinál (lg pop), mint az iPod Touch 4G a HD kamerájával.. Az azért gyanús. Akkor nem elhet sehol állítani?

(Köszönöm a gyors válaszokat)

2011. szept. 26. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy apple, még ne várj tőle csodát. HD felbontása van, de a minősége alsó-közép kategóriás. Ez van.
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neten mégis sokkal szebbek voltak a videók.. Nam1, köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!