Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ha aztírja a...

Mit jelent ha aztírja a telefonom, hogy hibás a média kártya?

Figyelt kérdés
azon túl,hogy hibás ami nem igazán fordulhat elő mert nem csináltam vele semmit, tökéletes állapotban van a multkor elövettem a táskámbol és eltünt az összes szám,kép róla majd tegnap magától megjavult ujbol tudtam rakni aztán délutánra megint eltünt minden...most érzékeli ha gépre csatlakoztatom és aztírja rajta vannak az adatok de a telefonom nem jelzi( blackberry curve)féléves telefon kb
2011. szept. 25. 22:59
 1/4 anonim válasza:

Sim kártyahiba szokott ilyesmit produkálni. Nem túl régi?

Én is azt hittem, hogy csak 1-2 éves a kártyám, mert elfelejtettem, hogy ahányszor cseréltem a telómat, a kártya mindig ugyanaz maradt, így kb 6 éves korában bedöglött, hasonló tüneteket produkálva. Csere után minden ok volt a telefonnal is.

2011. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fú nekem is megvan vagy 6 éve akkor lehet ez a baj,köszi!:)
2011. szept. 25. 23:18
 3/4 A kérdező kommentje:
kicseréltettem a sim kártyám de ugyanúgy offos a telóm, irány a szervíz...
2011. okt. 4. 00:59
 4/4 anonim válasza:
Sajnálom.Akkor nekem szerencsém volt.
2011. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!