Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-01 vagy Sony Ericsson...

Nokia C3-01 vagy Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek meg? Mindkettő 44990ft-ba kerül. Nekem csak telefonálásra meg ritkán netezésre lenne rá szükségem...
2011. szept. 26. 00:10
 1/8 bp1985 ***** válasza:
x10
2011. szept. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

C3-01-et semmiképp, a kettő közül az x10 mini pro.


Ha lehet inkább vedd meg az új xperia minit.

T-mobile-nál neten rendelve 52000 ft körül van.

2011. szept. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én az xperia x10 mini pro-ra szavaznék, mivel az nem csak hardveres szempontból jobb teló, de az androidnak hála több programot is találhatsz hozzá. Nem úgy mint a nokia féle, elavult symbian rendszerre... Ráadásul kis képernyő méret miatt sztem nem alkalmas netezésre.

Bár a kis képernyő méret a mini pro-ra is igaz, mert csak 2,6 col méretű.

De ha két teló közül kéne választanom, akkor inkább a SE x10 mini pro lenne az.

2011. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó, ne gyere már azzal, hogy a symbian szar...fogadnék sose volt neked se és nem tudod, csak mész a sok hülye után...a nokia store azért tartalmaz kevesebb programot, mert a marketre olyan dolgok is felkerülnek, amit egyébként ember soha fel nem tenne, store-on meg ki vannak válogatva. ha neki csak netezésre meg telefonálásra kell, akkor a c3 is teljesen jó, azt is nézd, hogyha a mini pro-val belemész a netezésbe, akkor lenyomja az akkuját pár óra alatt...de ha esetleg van rá keret, akkor az új mini pro-t vegye meg(nekem nagy x10-em van, csak emellett rengeteg nokiám volt már, és azokkal se volt semmi fagyás problémám, alkalmazáshiányom se..)
2011. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia C3-01 van, és tökéletesen megy, erre legalább rá van optimalizálva a Symbian:-) Netezni vele bár a kis képernyő kicsit nehéz, de a Mini Pro-n is ugyanolyan netezni a kis képernyő miatt. Szóval Nokia!:-)
2011. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

utolsó előtti:

jelenleg is egy 6220 classic-ot használok, ami telefonálásra, sms küldözgetésre, néha facebookra alkalmas... és tudom ezen még az eggyel előbbi symbian fut, de azért valljuk be, a mostani rendszer sem az igazi. Ugyanúgy lefagynak, újraindulnak a mostani s3 rendszerű nokiák is, amint valami megfekteti az elavult vast, ami a telefon műanyag borítása alatt van. Új, nem hivatalos (értsd: nem az ovi-ról letöltött) programokat meg állandóan singnózni kell, hogy fussanak... Nem mondom, a mostani csúcs "N" széria elég tetszetős képet mutat, de már csak annak fényében sem vennék most nokiát, hogy a Microsoft-tal társultak, és kitudja meddig lesz még támogatva a symbian fejlesztése, meddig lesznek frissítések. Viszont a Nokia mellette szól, hogy a térképek ingyenesek a gps-hez.

2011. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy symbian nem dobálja fel az alkalmazásokat se..megkérdezi hova szeretnéd menteni...androidnál is persze lehet rakni sd kártyára, de nagyon kevés alkalmazást...legalábbis ilyen, hogy igo, meg a nagyobb játékokat pont nem lehet áthelyezni...
2011. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Darthmilan válasza:
mini pro
2011. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!