Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fogtok a Tesco Mobile-tól...

Fogtok a Tesco Mobile-tól mobilt venni?

Figyelt kérdés

Az lesz a 4. szolgáltató :D


[link]


2011. szept. 26. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
mért ne? ha olcsóbban árulja a dolgokat, mint a másik 3, akkor jah. attól, hogy a tesco-hoz fog tartozni, attól a telefonokat nem a tesco fogja gyártani.
2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jobbik esetben, vettem én már akciós telefont, annyit is tartott :P
2011. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mint a fila táskát!:'D
2011. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem az lesz a 4. szolgáltató.

A Tesco Mobile "csak" egy virtuális szolgáltató.

Amúgy a válaszom nem, nem fogok ott mobilt venni.

Inkább maradok a Telenornál!

2011. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy valaki felhozza a fila táskát-.- az is nem azért szar, mert teszkóba árulják, mert semmi köze nincs a teszkóhoz, hanem azért mert olcsó és mindenkinek az van...egyébként valóban virtuális szolgáltató lesz bérelt frekvenciával, de külön körzetszáma lesz, bár szerintem ez is addig fog tartani, mint amikor a djuice kivált a telenorból, aztán nem lett belőle semmi egetverő különbség...
2011. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tesco mobile a vodafone része lesz kb úgy mint a telenoré a djuice.Egyébként nem kell leszólni külföldön több országban jelen van.
2011. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye lesz aki vesz náluk :D Tescos mobil... ugyan már xD
2011. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már nagyon várom ezt a mobilt


[link]

2011. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan, hogy "Tesco Mobile" szolgáltató lesz. Más előhívó száma lesz. Telefonokat nem ők fogják gyártani csak kapható lesz náluk. Én attól teszem függővé, hogy veszek e ha tesco hálózatán belül mint Szlovákiában 2-3ft-ért lehet beszélni. Nagy családi csomag csak így lehetne betörni a piacra. Überelik a Blue Mobile árait akkor nyerő pozícióban lesznek.
2012. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NEM!!!!

"Gyakorlatban tehát egy 2000 forintos feltöltés után 2000 forintos bónusz jár, ami összesen 4000 forintos lebeszélhetőséget jelent a bónusz érvényességi ideje, 30 nap alatt. Így az egységes 59 forintos perc- és SMS-díj mindössze 29,50 forintot jelent a valóságban, bármely hálózatra, bármilyen időben történő telefonálásról vagy üzenetküldésről legyen is szó. Emellett havi 10 MB díjmentes mobilinternet adatforgalom is elérhető minden Tesco Mobile ügyfél számára."

Nekem nagyon zavaros. Disznóságot sejtek.

forrás: [link]

2012. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!