Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor ezt megcsinálják...

Most akkor ezt megcsinálják garanciálisan?

Figyelt kérdés

sony ericcson xperia x8-am van.Nem érzékelte a töltőt,bevittük a t-mobile-hoz,ott mondták hogy belül letörött valami kis alkatrész,az egész áramkör tönkrement,30.000 az egész kicserélése,nem csinálják meg garanciálisan.Elvittük szervízbe,meg tudták javítani új alkatrész nélkül,ma hoztam haza,érzékeli a töltőt.A képernyője az elején nem érzékelt semmit,kikapcsoltam,újra be,be tudtam írni a pin-kódot és egy sms-t is írtam,majd amikor újra próbáltam megint nem érzékelt semmit.Most hiába kapcsoltam ki-be,semmit nem érzékel.

Mielőtt a szervízbe vittük volna,a képernyőjével semmi baj nem volt.Amikor bevittük a t-mobilehoz elveszett a garancia,vagy még érvényes?Hogy van ez ilyenkor?A szervízbe cseszték el a képernyőt...


2011. szept. 26. 15:37
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Bemész, megkérdezed. Na szóval. Volt egy telefonod, ami nem garanciális sérülés miatt keletkezett. Magától nem törik el, főleg nem belül. Ott már gond nélkül megvonhatják a garanciádat. Milyen szervizbe vitted?
2011. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!