Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos alkalmazásoka...

Milyen androidos alkalmazásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. szept. 26. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell őket tudni. Elég ha felmész Marketre. Ott megtalálhatod őket.
2011. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kerestem ,de 1ik se jó
2011. szept. 26. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
milyenekre fajtájúakra gondoltál? játék, szerkesztés stb... ?
2011. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gugli is sokat segít. Körülírod kulcsszavakkal, vogy milyen progit keresel, aztán azt hogy android .apk és válogatsz.
2011. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van párszázezer ennek a nagy részét ismerem. De nem lenne elég az oldal, hogy felsoroljam amiket ismerek.


Egyéb hülye kérdés?

2011. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hüje a ...... végignéztem google-ba beirtam nem volt olyan amilyen kellett volna nekem!!!!


Jó grafikájú játék kellene, meg valami jó programok mint pl.: IBeer, Gauge battery , Shazam.....

2011. szept. 26. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy söröst multkor láttam marketen. Battery indikátor is van pár fenn. Shazaam is van. Jó grafikájú játékok is vannak rajta dögivel. Na meg keresője is van. Mi kell még? Egy kis értelem...
2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!