Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom van....

Androidos telefonom van. Szeretném rootolni mért néhány játék csak így megy. Ha rootolom a garanciát elvesztem? És ROM ot muszály hozzá cserélni? Légyszi csak hozzáértők mondjanak konkrét véleményt.

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rootolástól elméletileg elveszik a garancia, mert szoftvermódosításnak minősül, de mivel visszaállítható a gyári állapot ezért mégse. Ugyan ez igaz a rom cserére, de root nélkül meg nem lehet romot cserélni. Romot meg nem MUSZÁJ (ezt csak azért írtam így, mert nem LY hanem J) cserélni, ha nem akarsz. Mellesleg milyen játék az amelyik csak így működik?
2011. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát Pl. a Gangstar-ra azt írják hogy az úgy nem akad annyira.

Amúgy valaki nem tud 3D játékot vodafone 858-ra (nem a legjobb ezt én is tudom)????

2011. szept. 28. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A rootolástól nem változik semmi szóval attól ugyanúgy fog akadni. Viszont a főzött romokban több helyet szabadítanak fel a ram-ba és esetleg a proci is fel van húzva így elhiszem, hogy akkor kevésbé fog akadni. De ettől még nem szükségeltetik se a root, se a rom csere a futtatáshoz.
2011. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!