Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menő lesz az iPhone 5?

Menő lesz az iPhone 5?

Figyelt kérdés

szerintem menő lesz és én is ilyet szeretnék!

nagyon feltűnő telefon és azért nincs ilyen mindenkinek!

szóval mi a véleményetek róla?


2011. szept. 27. 20:27
1 2
 1/18 bp1985 ***** válasza:
86%
Gratulálok, ha a telefonoddal akarsz vagánykodni. Azért nincs ilyen mindenkinek, mivel meg sem jelent, illetve értelmes ember meg sem veszi. Véleményt majd akkor mondok, ha megjelent.
2011. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
az a véleményem róla, hogy egy túlértékelt státuszszimbólum, és 10ből 9 embernek csak azért van, mert menő. olyan hozzád hasonlóknak tudod.
2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
A legszuperebb plázacicákat fogod megkapni ha megveszed. Úgy ragadnak majd rád a bombanők Kérdező (ha előcsúsztatod egy laza mozdulattal a zsebedből az iPhone 5-öt) mint valami amerikai énekesre vagy színészre. Vedd meg cirka 300 db ezresért és próbáld ki. De egyet szeretnék kérni. Számolj be a tapasztalatokról, hogy menő voltál-e vele vagy sem. Mert ha a beszámolód pozitív lesz akkor lecserélem egy kisebb értékűre a kocsimat és én is veszek iPhone 5-öt! ;-)
2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kicsit drága lesz szerintem de az tuti h menő!
2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

savanyú a szőlő

nem mondta senki, hogy a telefonjától érzi magát menőnek

csupán azon örömködik, hogy a telefon menő

a kettő nem ugyanaz


én is azt fogok venni, mivel a régitől "megszabadítottak" egy lakásbetörés során

2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elöször jövö lesz, azután menö.
2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megint érkezik egy "menő" irreális árú almás cucc. Szerintem épelmélyű ember nem vesz olyan telefont, ami képességileg ugyanannyi mint a többi felsőkategóriás, annyi, hogy van rajta egy alma, meg krva drága lessz.


[link]

2011. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Megveszed, előveszed, kiteszed (a mekis tálca és a 2 sajtburger mellé) utána leteszteled. (ha odamennek a csajszik, hogy úúú...megnézhetem???) akkor menő. De ha tojnak rád a magasból akkor kidobott pénz.
2011. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nektek magyaroknak minden "kidobott pénz"
2011. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
te nem vagy magyar?
2011. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!