Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan program iPhone-r...

Létezik olyan program iPhone-ra amivel ujjlenyomatolvasóval lehet csak feloldani a billentyűt? Ha igen mi a neve?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 23:28
1 2
 1/12 csapacsupa ***** válasza:
És mi olvasná le az ujjlenyomatodat? Az érintőképernyő? Jesszusom...
2011. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Androidon láttam és működött, ezért gondoltam, hogy van iphonera is.
2011. szept. 28. 06:45
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék... Igazából pedig én kételkedem benne, hogy az ilyenek müködnek... De ha neked tetszik akkor hajrá.

2011. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ingyenesbe nincs? :D
2011. szept. 28. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Amit andoridon láttál, az sem igazi ujjlenyomat felismerő... Csak egy animáció, és akárki tapperolja ugyanazt írja ki, és simán ki lehet belőle lépni...



Még az iPhone képernyője sem képes csodákra...

2011. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én láttam élőbe és csak a telefon tulajdonosának a hüvelyk ujja oldotta fel az enyém pedig sehogy!
2011. szept. 28. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Az csak egy stikli program. Igazából nem működik. Be lehet asszem állítani, hogy mire oldjon fel.
2011. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 blex ***** válasza:

ja, biztos volt olyan, hogy ha egy kicsit feltolod az ujjad, akkor oldódik fel. vagy ha pont 1.5 másodpercig tartod ott. vagy ki tudja.

egy érintőképernyő nem képes az ujjadat még egy vasrúdtól sem megkülönböztetni, nemhogy leolvasni az ujjlenyomatodat...

2011. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De tényleg, az enyém sehogy se volt jó csak a tulajdonos hüvelyk ujja, mert arra volt beállítva, beszkennelve. És mondta is hogy működik.
2011. szept. 28. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, akkor igy van...

Másrészt ilyen látszólagos ujjlenyomat olvasót készitettek rezisztiv képernyős készülékekre is. Arra hogy varrnál gombot?

Viszont van pár gép, amin van valódi szkenner, pl. Ipaq 5550.

2011. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!