Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem fagy le az SE....

Csak nekem fagy le az SE. Xperia x10 mini pro?

Figyelt kérdés

Nem értem. 3 hetes a "kicsike":D Már második nap is gyakran lefagyott, ki kellett kapcsolnom, mai napig.

Visszavinni nem tudom, nyertem.:D


2011. szept. 28. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
De muszáj megjegyeznem, hogy imádom a telefont.
2011. szept. 28. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
sokat használod? nekem nagy x10-em van, és ha kicsit erősebben használom, és elkezd az akku melegedni, akkor újraindulgat...szar..ennyi
2011. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
napi egy óra összesen, maximum:D
2011. szept. 28. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazásokat telepítettél fel rá? Mert előfordulhat, hogy valamelyik alkalmazás beakad és magával rántja a rendszert. Nekem ugyan nem ilyen telóm van de nálam a Go laucnher ex okozott problémát amikor mindenféle lapozási effektet állítottam be és a telefon ezzel nem igazán tudott mit kezdeni. Tetű lassú volt tőle meg néha rákényszerültem az aksi kivételére is emiatt.
2011. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah igen, még ezt felejtettem el, amit az előző mond, hogy lehet van 1-2 alkalmazás, amit nem bír a teló.
2011. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!