Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátság két olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság két olyan ember között akik 5 évig voltak együtt? Mi a garancia hogy nem szeretnek megint egymásba?

Figyelt kérdés
Én 19 éves lány vagyok.A páromnak a legjobb barátja a volt barátnője.Keresik egymást,érdeklődnek a másik iránt néha találkoznak.Nagyon félek hogy a párom ne hogy megint beleszeressen!Hogy tudnék megbízni benne?Lehetnek tényleg csak barátok?
2009. aug. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szakitottak, és egyik sem kapálózik a másik után, akkor lehetnek barátok. Ha egyik többet akar, akkor lehet gubanc, de sztem beszéld meg a pároddal. Ha nem akar semmit, fogadd el, és bizz benne. Veled van, nem vele. :) Téged szeret nem őt. Beszélj vele, akkor megnyugszol. L/22
2009. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!Beszéltem már vele.Állítólag a lánynak is van egy kapcsolata.A párom azt mondta hogy neki az a lány a múltja de én vagyok a jővője.Nem tudom hogy mennyire szeret a párom.Ezért vagyok bizalmatlan!
2009. aug. 25. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudod mennyire szeret? Mire föl ez a bizalmatlanság? Veled van nem? Ne adj rá okot neki, hogy megbánja ezt a döntését. Kérdezz rá, hogy mennyire vagy fontos neki. HA magától nem mondaná. Egyik pasi sem tökéletes, de ha azt mondja hogy te vagy a jövője, én hinnék neki ;) L/22

2009. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindennap ír sms-t többet is fel is hív mindennap.Minden másnap találkozunk és ha az egyik nap nem találkozunk fel hív hogy 2 perc múlva a ház előtt lesz csak azért jött hogy elmondja hogy szeret.Nekem ő az első komoly barátom és képzeld hogy 5 hónapot várt míg lefeküdtem vele.Ha megkérdezem hogy fontos vagyok-e neki azt mondja hogy igen,nagyon.Meg mindig azt mondja hogy teljesen oda vagyok érted.Meg hogy nagyon szerelmes vagyok beléd.Mindig mondja hogy szeret de nem tudok hinni neki mivel a volt barátnője jut mindig az eszembe.Attól rettegek hogy a barátom mikor mondja azt hogy újra összejött a volt barátnőjével.Borzalmas a tudat is hogy találkoznak.De ha neki ennyire fontos a lány barátsága akkor én nem állok az útjába de ha ez így megy tovább lehet hogy én fogok kiszállni a kapcsolatból.Soha nem kérném meg hogy válasszon kettőnk közül.Inkább akkor elhagyom.
2009. aug. 25. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom 25 éves.Már nem egy kis kamasz srác.
2009. aug. 25. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmi.
2009. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak:légyszy kifejtenéd!
2009. aug. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!