Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Play-en...

Sony Ericsson Xperia Play-en csak az eredeti játékok futnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mint a rendes PSP-nél. Kiflahelni és akkor viszi az írott játékot. Mert nincs kedvem megvenni rá az eredeti játékokat. Van ilyen lehetőség? Mennyi rá egy eredeti játék?
2011. szept. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az xperia play egy telefon. Ráadásul androidos. Úgyhogy ennek megfelelően kezeld. Ugyanúgy megy rajta a tört játék is mint az eredeti, pont ugyan úgy működik itt is minden mint az összes többi androidos telefon esetében. Felmész Marketre ott találsz rá játékokat. Van ingyenes is, pár száz forintos is, de van 1000 Ft-on felül. Meg persze van rá direkt külön játék is, de ugyanúgy elmegy rajta a többi is ami androidra való.
2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért adnak el alig a játékaiból, mert túl könnyű rá törtet tenni
2011. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a FIFA és a hasonló psp-s játékokra gondolok. Mert PSP-re kell flash hogy a tört játék is fusson rajta. De Xperia Play-el mi a helyzet?
2011. szept. 29. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan. csak azt olvastam, hogy könnyű rá tört játékot tenni, uh szerintem nem kell ilyesmi.
2011. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

PSP-re kell flash hogy a tört játék is fusson rajta. De Xperia Play-el mi a helyzet?


Első vagyok: Mint mondtam ez csak egy androidos okostelefon. Úgy is kell kezelni, nem pedig egy psp-t. Itt is ugyanúgy letöltöd netről az apk fájlt felteszed telóra és elindítod, mint bármelyik másik androidos telónál ha épp tört (vagy csak szimplán nem a marketet használva akarsz feltenni dologkat) játékot akarsz feltenni. Nincs semmi extra bánásmód.

2011. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SpartanR81 válasza:
XperiaPlay nem viszi a PSP-s játékokat, nekem is Play em van úgy jársz a legjobban ha YouTube-ról kinézel egy ANDROIDOS játékot és Google-ba beírod hogy pl.:Battlefield Bad Company 2 Xperia Play free apk. Keresgélsz egy kicsit, letöltöd, felteszed telóra telóról, megnyitod és elkezdi a letöltést
2012. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!