Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet-e egy net-book-ot...

Lehet-e egy net-book-ot notebook-ként használni? Át lehet-e alakítani, vagy mindenképpen - még az elindításához is - internet elérése szükséges?

Figyelt kérdés
Láttam a media markt-ban net-book-okat ami lényegesen olcsóbb egy laptopnál, és az lenne a kérdésem, hogy ha nem netezésre akarnám használni, akkor mennyire éri meg? Mennyire engedi magát "formálni"? Vagyis hogy mennyire telepíthető rá különböző programok, játékok? (pl.: fotós programok, vagy pl Kmplayer...stb?)
2010. nov. 14. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az is csak számítógép, általában optikai meghajtó nélkül. Ha nem ARM procis, akkor tudsz rá tenni bármit, ami a gép adatai szerint elfuthat. Bár a lehetőségeid a gép gyenge hardware felépítése miatt korlátozottak.
2010. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


És mit tanácsolsz, mik azok a paraméterek amiket érdemes jobban szemügyre venni, ha nem csak netezésre használnám? (ne haragudj, nem vagyok egy nagy számteches...) elég címszavakban majd kigooglizom :))))


Gondolom a tárhely nem akadály, hiszen pl 100Gb-vel már lehet mit kezdeni, illetve már vannak hordozható 500Gb-os merevlemezek is, nemde? Cd helyett meg ott az usb, azzal is lehet telepíteni, vagy rosszul gondolom?

2010. nov. 14. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
minél nagyobb legyen a procc órajele, és minél több memória legyen benne. én ezt javaslom. USB-ről lehet telepíteni, úgy ahogy mondod. Sokat grafikai teljesítményben ne várj tőlük.
2010. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösssziiii :)

Örök hálám...

2010. nov. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!