Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS2 vagy iphone 5? okt4-én...

SGS2 vagy iphone 5? okt4-én jelenik meg.

Figyelt kérdés
tudom h oktober 4.én jelenik meg az 5, de kiváncsi vagyok hogy te melyiket vennéd inkább és h miért?
2011. szept. 30. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Nem hallottad, hogy a SAMSUNG be akarja perelni az Iphone 5-öt mert lekoppintotta az SAMSUNG Galaxy S II formáját? Pontosabban ki akarja tiltani egész Európából!
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért vennék Galaxy S2 őt mert mert az 112 ért már megkapod és iphone 4 et kapsz most annyiért ugyhogy ha kijön az 5 akkor az 150 felett lesz de nem biztos de ha neked a pénz nem akkadáj akkor mind1 de szerintem akkor is jobb a galaxy s2 mert azon android van jelenleg a telo op rendszerek közül az android a legjobb de ez még attól is függ hogy mien lesz a iphone5 szerintem várd meg hogy mien lesz mert lehet hogy egy rakat szar lesz.
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
300 ezret soha nem költenék csak telóra. Pláne úgy nem, hogy kevesebb mint fele annyiért van olyan, ami többet tud nála.
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58


olyannyira 150 felett lesz, hogy 300 lesz...

2011. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Már az iphone 4 is jobb mint az Sgs2 , tehát alapból az 5 ös lessz jobb , és h az android a legjobb OP , na ezen egy jó nagyot röhögtem még a windows op rendszere is leelőzi , nemhogy az iOS.....

és október 4 csak bemutatják

2011. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó ugye viccelsz!

te megrögzött applefanboy vagy!

már hogyan lenne jobb az ájfón 4 az SGS2-nél ?? XDXDXD

2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mégis miben jobb az sgs 2 mondj 1 dolgot ... jah nemtudsz , boccs
2011. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És Pupos bali - ők mégis honnan tudják , hogy milyen a formája amikor még be sem mutattak?
2011. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

kijelző, kamera, hardver, funkciók, csatlakozók, bluetooth fájlátvitel, flash, nincs itunes


úgyhogy szinte mindenben

2011. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

az itunes pozitív dolog

flash - nincs szüksége

bluetooth fájlátvitel - iphone ról iphone ra megy, és ha ez nem elég akk ott a JB

csatlakozók - itt nemtudom mire gondolsz boccs

hardver- ki sem tudja használni

kijelző - észrevehetetlen a különmbség

kamera - gratz sikerült 1 dolgot találnod

2011. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!