Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS2 vagy iphone 5? okt4-én...

SGS2 vagy iphone 5? okt4-én jelenik meg.

Figyelt kérdés
tudom h oktober 4.én jelenik meg az 5, de kiváncsi vagyok hogy te melyiket vennéd inkább és h miért?
2011. szept. 30. 16:50
1 2
 11/12 bp1985 ***** válasza:
68%

az itunes pozitív dolog

flash - nincs szüksége

bluetooth fájlátvitel - iphone ról iphone ra megy, és ha ez nem elég akk ott a JB

csatlakozók - itt nemtudom mire gondolsz boccs

hardver- ki sem tudja használni

kijelző - észrevehetetlen a különmbség

kamera - gratz sikerült 1 dolgot találnod


Itunes valóban kiváló dolog. Soha jobbat ne kelljen használnom. Androidot miért ismeri fel mindenféle sz@r nélkül a gép?


Flash: Nekem pont kell.


Bluetooth: Az 5000 ft-os telefonnál sem kell annyit sz@rakodni a bt-vel, mint ennél a divatcuccnál. Miért is nem működik úgy, mint egy normális telefonnál?


Kijelző: Szebb, nézd meg jobban egymás mellett.


Cstlakozók: Hol van a szabvány csatlakozó rajta?


Kamera: Az 5mpx kamera 1000 éves találmány.


Hardware: Azért, mert nem tudja még semmi kihasználni, az egy dolog. De gyorsabb. Itt ez a lényeg.

2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A kijelző észrevehetetlen? Rohadt nagy a mèretbeli különbség. De ottvan még az USB OTG, usb, hdmi. Amúgy a flash nagyon hasznos, mert most is online filmet néztünk a bnőmmel DHD-ről. Az i4-el ezt nem rudtuk volna megtenni ès a kis kijelző miatt èlvezhetetlen lett volna.
2011. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!