Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az összes érintőképernyős...

Az összes érintőképernyős telefon sz*r csak az Iphone a jó?

Figyelt kérdés

Ezt mondja haverom. Mivel az Ipode-Iphone találta ki először, levédette, és az Ipode-Iphonenak a legjobb az érintőképernyője.

Az összes többi érintőképernyős telefon, készüléké sz*r, mert nem lehet olyan szépen finoman simán érinteni, mint az Ipode-Iphonenak.

Tehát az Ipode-Iphonenak van a legeslegjobb érintőképernyője.

Ez igaz?


2011. okt. 1. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
iPhone párti vagyok, de ez így ebben a formában nem igaz.
2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Az érintőkijelző az iphone előtt is létezett. Az viszont igaz, hogy az iphone volt az első olyan érintőkijelzős eszközök egyike amit normálisan lehetett ujjal is használni. Technológiailag meg ugyanolyan kapacitív kijelzője van mint a legtöbb érintőkijelzős eszköznek.
2011. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Rohadtul nem
2011. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
teljesen igaz, a többi telefonnak használhatatlan az érintő felülete, mivel én pl nem érzem rajta azt a sima, lágy gördülést, és iszonyat jó kezelhetőséget. nekem i4-em van.
2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem igaz, nekem is nagyon finom és gördülékeny az érintőképernyőm, HTC-m van. viszont a barátomnak Iphone4-e van, és nem igazán érzek különbséget.
2011. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Panda Péter ***** válasza:
100%
nem igaz.
2011. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
17:29: Az nem a képernyő hanem a mögötte futó sz*rabbul optimalizált rendszer miatt van.
2011. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Nem is értem, hogy a többi mobilt miért nem tiltják be, gyűjtik be és zúzzák be, hogy mindenki csak az iphone bársonyosan finom gördülését élvezhesse. Elárulom, hogy NEM az apple találta fel az érintőképernyőt, nem is ők gyártják. Az igaz, hogy minőségi alkatrészeket használnak, de nem ők szarták a spanyol viaszt. Az ismerősöd tájékozatlan, vagy csak ostoba. Léteznek jobb minőségű érintőképernyők is, mint amit a szifonokban használnak.
2011. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Meg tegyük hozzá azt, hogy a farokfölállitóan bársonyosan gördülő kapacitív érintő nem igazán alkalmas preciz munkára, így arra is megjelent a hozzávaló ceruza :)
2011. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ceruza az meg a rezisztiv kepernyöknel volt szokás ami nem pont arra való mint általában a telefonokba (meg mostanság már a nokiákba is) szerelt kapacitiv kijelző.
2011. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!